Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Zklidnění dopravy? Sprostá lež

11.1.2011 16:19 vložil Jurášek

Praha 3 plánuje? To snad oberodporník soudruh modrák kmoter PH! To on má plány na novou čtvrť na Źižkově, hlavně více dopravy, zbourat budovu nákladového nádraží! A co takhle z budovy vytvořit komunitní centrum Prahy 3- jastli ten "odborník" s maturitou ví co to vůbec je! On zdá jen korupci , korupci a koruci a fantasmagorie! Lávka, žižkovská bulvár a něco jako Vítězný oblou! Výsměch skutečné arcitektuře! A všude beto, beton, beton! !
Holt kmotr se chce prosadit! Prachy, pražská plynárenská, rodinné a.s., zastupitel na Praze3a zastupitel na velké radnici! Modří paraziti! Proč jste ho lidé volili politické prostituty?
Vůbec nikde se k těmto plánům "Revitalizace Žižkova "nevyjádřila odbornice ze senátu, senátorka za ODS Ing.arch., která jako monistryně zdravotnictví se podílela na rozpadajícím se zdravotnictví. O její pracovitosti je doklad, že nic nedělá, ani její jméno neznáme! Komu čest, tomu čest! Julínkovi, a, Ouzského (EP) a Bc.vystouplé Voči- předsedovi správní rady Veřejné Zdravotní pojišťovny. a poslanci Šnajdrovi! Soudruzi modří, to zdravotnictví ale nese viďte! Zvláště když nic neumíme! A také pozdrav podnikatelům ve zravotnictví- zastupitelům za ODS v zastupitelstvu za Prahu 3 -"kýlovéme" chirurgovi Jungvirtovi, Robertu Hofmannovi, řediteli FN Královské Vinohrady Zemanovi (tatíček člen KSČ a také ředitel FN Vinohrady. Prostě lotři - podnikatelé ve zdravotnictví!antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama