Diskuse

Co čeká Nákladové nádraží Žižkov?

Vložit nový příspěvek

NNŽ

7.10.2014 23:24 vložil Tomáš Mikeska

Překvapilo mne na besedě s kandidáty na starosty, že všichni kromě extrémistů (KSČM a Svobodní) jsou pro zachování a rozvoj kultury na NNŽ.
občanské sdružení TADY NENÍ DEVELOPEROVO TEDY ZVÍTĚZILO!!!
Považovali mne, Dana Mertu a Matěje Stropnického za blázny, možná jsme ale umíme vyhrávat!!!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: NNŽ

8.10.2014 01:31 vložil Simeon Popov

Dobrý den pane Mikesko, odvážné tvrzení o vítězství. Bůh ví, co bude doopravdy s NNŽ v budoucnu a jak se budově bude dařit. Vše závisí od mnoha faktorů a některé byly uvedeny i v debatě. Křičíte hop, ale ještě jste nepřeskočil. Avšak je celkem možné, že AB nakonec pomůže, vždyť máte společný program ...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: NNŽ

8.10.2014 08:47 vložil Heller

Ahoj Tomáši, z historie je znám jeden král, mám pocit, že se jmenoval Pyrhos a ten taky vyhrál. Já se poněkud děsím těch oficiálně přiznávaných dvou miliard a toho času, než se to vše vyřeší.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: NNŽ

8.10.2014 09:04 vložil Michal Konvička

Ahoj Tome, trochu jsi to zjednodušil, kandidáti se museli vyjádřit ke stávajícímu stavu, který však není příliš optimistický. Můj názor byl: kultura ano ale ne za obecní peníze jak tomu je nyní. To je něco zcela jiného, v současné době jde spíše jen o sebepropagaci ŽnS za radniční peníze. Nerozumím tedy o jakém vítězství mluvíš, ba naopak, řešení bude velmi komplikované a časově vzdálené.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: NNŽ

8.10.2014 09:06 vložil Petr Košař

Dobrý den pane Mikesko, shoda panovala pouze nad způsobem využití budovy, nikoliv však na financování její 2 miliardové rekonstrukce a především vaší trojkoalicí plánovaném výkupů okolních pozemků od develepera a součastně sponzora KDU-ČSL. Pozemky jsou v nejbližších letech pro něj nevyužitelné, tak je přecí "ideální" je od něj za tržní cenu odkoupit. Kampaně něco stojí a Sekyra není trouba.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: NNŽ

8.10.2014 15:55 vložil Radek

Za zrušení jarovské spojky díky, ale ta budova , mám obavy, se stane noční můrou (nejen rozpočtu) Prahy3 na mnoho let. Ono jaksi z dotované kultury se rekonstrukce ani následná údržba neuhradí. A pochybuji, že většina občanů by si přála, aby toto bylo hrazeno z prostředků Prahy 3, aniž by tyto prostředky zrekonstruovaná budova vydělala do rozpočtu zpět (což u kultury určitě nevydělá). Jakékoliv finanční podílení se Prahy 3 na odkupu či rekonstrukci budovy považuji tedy za šílenost.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: NNŽ

9.10.2014 14:04 vložil Mojmír Mikuláš

Vážený pane Mikesko. Koukám, že jste se 3 dny před volbami "rozjel"... Váš samochvalozpěv na Vás a Vaše kolegy z TND jste nasdílel do všech příspěvků na Kauze 3 i na FB, kam jen to šlo. Jak si prosím představujete extrémisty? To je pro Vás extrémistická politická strana, která usiluje primárně o vyrovnaný rozpočet a efektivní hospodaření MČ Praha 3? To já mám jako občan Prahy 3 mnohem větší strach z lidí, kteří "chtějí snít své sny, ale za cizí peníze". Svobodný Mikuláš


Reagovat  Reagovat s citací


Re: NNŽ

10.10.2014 16:58 vložil Vašek

Pánové a dámy přiznejme si to. Parodie prohlášení kulturní památkou kontejnerové překladiště a betonovým nesmyslem, kterých je po republice tři p…. nám svůj účel splnila. Potrápili jsme Hurdu, který si s námi léta p… vytíral. No a co teď s tou hrůzou budem dělat? No, sypat do toho peníze, naštěstí né naše, od toho máme radnici a ti šikovnějsí z nás, co si na tu radnici z vůle lidu sednou a funkcičku poberou z toho i něco mít budou.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama