Diskuse

Opoziční zastupitelé Prahy 3 vybízejí ministra kultury, aby vyhlásil Nákladové nádraží Žižkov kulturní památkou

Vložit nový příspěvek

Zase spoleně TOP09 a ODS

18.1.2011 13:58 vložil rozlobený Žižkovák. Mám už toho dost!

Tak se nám opět projevily obě strany s podivnými lidmi! Chybí u nich pokora ke stavbám našich předků! Diletantiz výboru pro územní rozvoj - modří soudruzi Bc.Pecha a kmotr hurda chtějí dosáhnout toho, co se jim za modré totality nepodařilo! megalomské stavby - lávky, restaurace na Křížkum zuástabu další části Parukářka (s.PH ve spolupráci s Mgr. Havlem, representující Ortárii- a dnes zbourání Nákladového nádraží Žižkov podle známého scénaře: nechat nádraží zhuntovat- dnes nákladové, dříve Denisovo ,od nedávné doby Masarykovo, kde se to téměř povedlo- a pak zbourat. A na pozemcích developerové typu Sekyra group (protěžovaná modrým Íčkem postaví pro občany nová sídliště- nic nového nevymyslí pro 15 tis. obyvatel (plán na Žižkově)! A tak bude vejvar pro všechny kádry! Už se nestydíte vy modří a světlemodří vládcové Prahy 3? Ještě jste nic nevykonali a jedete vv notách ODS? Hlavně ale v plánech blbů!
žádejme jestli to nepůjde referendum o přestavbe a zbourání budov nákladového nádraží! A ať se k tomuto záměru vyjádří odborníci! A ne majitelé realitních kanceláří Hůjová, dletant Matušek, Bc.Pecha a samosebou kmotr PH, předseda oblastní rady (kulturní nula, majitel povislé kultury z Akropole!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Zase spoleně TOP09 a ODS

18.1.2011 21:02 vložil chk

Nemusel jste rozvádět. Stačilo napsat, že jim chybí pokora. A nezajímají názory občanů/voličů.


Reagovat  Reagovat s citací


link článek v Deníku Referendum

14.1.2011 00:10 vložil Petr Šámal

http://www.denikreferendum.cz/clanek/8382-sekyra-group-tlaci-na-zbourani-zizkovskeho-nadrazi


Reagovat  Reagovat s citací


Odkaz na článek

13.1.2011 10:37 vložil Libor Kozák

Vkládám odkaz na článek Zdeňka Lukeše
http://www.lidovky.cz/nadrazi-zachranene-na-posledni-chvili-d86-/ln_noviny.asp?c=A110110_000050_ln_noviny_sko&klic=240728&mes=110110_0


Reagovat  Reagovat s citací


Fandím !

12.1.2011 23:40 vložil Pražan odjinud

V tomto fandím žižkovským opozičním zastupitelům - pro mne je dosud třeba pohled na žižkovský vysílač od Letné nepříjemný. Přestože jsem se za ta léta s tím snažil smířit.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama