Koho volit? Křečka, nebo Michálka

Koho volit? Křečka, nebo Michálka

Před týdnem proběhlo 1. kolo senátních voleb, z celkem 13 kandidátů nezískal žádný uchazeč více než 50 % hlasů. Do druhého kola tedy postoupili Libor Michálek (koalice SZ, Pirátů a KDU-ČSL) a Stanislav Křeček (ČSSD).

Oslovili jsme neúspěšné kandidáty a požádali je o rychlou a stručnou odpověď. Zajímalo nás, koho by doporučili svým voličům ve 2. kole voleb.

Karel Berka (Pražané za svá práva)
Politické hnutí občanských iniciativ PRAŽANÉ ZA SVÁ PRÁVA ve 2. kole senátních voleb ve volebním obvodu č. 26 podporuje JUDr. Stanislava KŘEČKA. Jak je všeobecně známo, JUDr. Křeček se dlouhodobě zabývá problematikou bydlení včetně sociálních aspektů, zná problémy hlavního města Prahy a má velké zkušenosti z parlamentní práce. Je skutečností, že pan Michálek není seznámen s problémy občanů Prahy a je pouze součástí marketingová akce tzv. boje proti korupci, která ve skutečnosti ve prospěch občanů nic neřeší. PRAŽANÉ ZA SVÁ PRÁVA proto podporují JUDr. Stanislava Křečka ve druhém kole senátních voleb a doporučují občanům Žižkova a Vinohrad, aby mu dali svůj hlas.

Pavel Ambrož (KSČM)
Vyzývá k podpoře kandidátů ČSSD ve volebních obvodech č. 17 (Praha 12), 20 (Praha 4) a 26 (Praha 2 a 3).

Martin Rejman (Konzervativní strana)
O zamereni zejmena Strany zelenych a Ceske piratske strany nemam zadne iluse, presto podporuji mene levicoveho kandidata, tedy pana Michalka.

Václav Srb (Koruna česká)
Všem členům, příznivcům a voličům Koruny České doporučuji podpořit v 2.kole p. Michálka.

Milena Kozumplíková (ODS) 
Bližší je mi samozřejmě slušný člověk, který má čitelný, byť mně vzdálený program. Program, se kterým nesouhlasím, ale alespoň program, ne jedno heslo.  Který nepolepil celý Žižkov černými výlepy svých plakátů a netvrdil, že vše pro něj dělají zdarma jeho kamarádi. Který nenechal k volebním plakátům svého konkurenta přilepovat lživé dodatky v rámci "čestné" soutěže myšlenek. Který má alespoň program širší, než jediné heslo: odstraním korupci. Tato snaha by měla být samozřejmost, ne přednost či dokonce program na 6 let.
Doporučovat kohokoli ale není správné, protože každý volič je odpovědný sám za sebe, svoje názory, svoji volbu. Z důsledků této volby, tak jak zatím proběhla a dále se rýsuje, se bude naše země dlouho vzpamatovávat.

Milan Hulík (ANO 2011)
Jednoznačně pana Michálka.

 

 


Související články

Odpovědi Libora Michálka (koalice Pirátů, Strany zelených a KDU-ČSL), kandidáta č. 1 v senátních volbách

Redakce občanského zpravodaje Kauza3.cz oslovila všechny kandidáty na senátora volebního obvodu 26 a položila všem stejné otázky. Z celkem 13 kandidátů odpovědělo 9. Odpovědi budeme uveřejňovat podle vylosovaných čísel jednotlivých kandidátů. Postupně Vám tedy přineseme 9 různých odpovědí na stejné otázky. Je jen na Vás, čí odpovědi jsou Vám nejbližší. ...pokračování
reklama