Diskuse

Koho volit? Křečka, nebo Michálka

Vložit nový příspěvek

Podívejme

19.10.2012 10:29 vložil Ládík

Milena Kozumplíková se nám nějak rozepsala. To není na tomto serveru obvyklé. Obsah stojí za to.

Vybírám (a komentuji) :

- bližší je mi samozřejmě slušný člověk.....
(Opravdu? Co tak najednou? Milena zjevně myslí Křečka)

- ....který má alespoň program širší, než jediné heslo: odstraním korupci.
(Milena nenávidí Michálka a jeho heslo)

- Snaha (o odstraněni korupce - pozn autor) by měla být samozřejmost, ne přednost či dokonce program na 6 let.
(A kde bylo toto heslo v programu ODS v minulých letech? Co udělala Milena proti korupci v minulých letech, když je to samozřejmost?)

- Z důsledků této volby, tak jak zatím proběhla a dále se rýsuje, se bude naše země dlouho vzpamatovávat.
(Nezvolili jste mě, přitom já jediná jsem mohla tuto zemi zachránit. Stejně, jako jsem zachránila Prahu 3 před jistým zánikem)

Mileno, děkujeme. Ale bohužel, Senát jako přilepšení k důchodu nevyšel.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Podívejme

20.10.2012 13:56 vložil Neklan

ta dáma je už úplně mimo realitu, doufám že už o ní moc neuslyšíme


Reagovat  Reagovat s citací


Nadace

20.10.2012 15:37 vložil Mirek

Paní Kozumplíkové byla při odchodu z funkce zřízena nadace a MČ Praha 3 do nadace převedla 2 miliony a to díky hlasům členů ODS v zastupitelstvu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Nadace, všude tvář dobračky s modrým zlem.

21.10.2012 10:20 vložil kája z radnice

A to nejdříve chtěli soudruzi z ODS převést do jisté nadace 20 melounů! Viz zápisy z jednání zastupitelstva. K této situaci by se mohli vyjádřit zastupitelé opoziční z minulého volebního období. Tak pro upřesnění to bylo Mirku. Ona a ODS umí dobře odklánět veřejné prostředky!
Jen malou poznámku. Modrá soudružka Koza plíková, mineraložka, bude dnes vést nadaci prvního starosty Žižkova -Hartiga a spolu s kmotrem PH ,, amaterským boxerem se vydávat za ochránce historie a rómského sportu- ať předává pohár soudruha kmotra Hurdy v boxu. A ať nám oba obšťastňují etiku politického chování a tradiční žižkovský rómský sport . A proto ještě více center boxu a posiloven, více heren, které se za vedení s. Kozy plíkové a politiků ODS na MČ Praha 3 řádně rozšířily. Zeptej se na herny občane! A na budky pro členy ptákostrany (pašalíky). Např.na ředitele FN Královské Vinohrady, proč Poliklinika na Jarově byla prodána podnikateli, jak privatizoval s. Mladý Wirth svoji kliničku. To by bylo věcí mineraložko! A už odstrať se svým politickým týmem ty své obličeje z politické reklamy. Neumíš soudružko odejít včas! A celá podnikatelská ODS se probuďte! Lotry si na triko nevezmeme!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Podívejme na postoj s.Kozy plíkové

21.10.2012 10:37 vložil martin z jiřáku

Nejvíc mne děsí její "politická prozíravost" Jistým způsobem je to hulvátství k lidem a její přezíravost k nim! Bez ní to bude špatné, už vidí co se rýsuje s naší společností! Místo toho, aby nastolila sebereflexi ptákostrany s žižkovskými kmotry a diletanty, ale řádně zvolenými(!) bude lidi strašit svými vizemi! Lidé straně ODS řekli dost, ale ona to spolu s lemlem z Motoroly Rožnov jaks nechápe a nemá žádnou odpovědnost za krajské a senátní volby!
Takže paní bývalá starostko, váš volební slogan zcela propadl! Je čas pochopit, že příplatek k důchodu-senátorský plat, ani peníze za představenstvo SKM nebude! Musí vám postačit starobní důchod, se kterým značná část důchodců musí díky zlodějské politice koalice v čele s ODS vystačit! A tvému volebnímu týmu posílám židovskou anekdotu - dej lejno do kredence, ono se začne tvářit jako dort! Očekávám velké změny v ODS!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Podívejme na postoj s.Kozy plíkové

21.10.2012 13:22 vložil luca

Je opravdu neuvěřitelné jak se nezvolení senátoři, dle zástupce šéfredaktora MF Dnes outsideři, dokáží chovat. Čtu-li napříč médii tak jsou enormě zhrzeni, jak si občasné mohli vybrat někoho jiného a je ingorovat. Např. na www.kozumplikova.cz se dočtu proč by měla volit udavače. Jinde řekla, že boj proti korupci je samozřejmost. A tak dále v jejích výlevech. Následně s k tomuto vyjadřování přídá p. Křeček. Pane Křečku, dle některých mých přátel, kteří se s vámi setkali jste opravdu slušný člověk. Ale promiňte mi - s prohrou se musí počítat vždy. Myslím, že v 74 letech už jste upracovaný. Ono to chce taky mladší. No a před chvílí stejná rétorika od p. Vlčka na Šumpersku. Tak mi z toho vyplývá, že ODS a ČSSD (i přesto, že vyhráli), resp. její prohravší kandidáti mají jakýsi psychický problém. Možná tíže hypoték nevím. Ale zájem o blaho země to teda určitě neni.
P.S.: Doufám, že nové vedení Radnice MČ Praha 3 utípne penězovod do nadace pí. Mileny. Nehodlám ji ze svého platit živobyti. To si holt musí hledat sponzory. Jako každá nadace. Třeba někoho od boxu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Podívejme na postoj s.Kozy plíkové

28.10.2012 09:38 vložil pěnkava

I když modrá soudružka "mineraložka" Koza plíková propadla v senátních volbách již v prvním kole, stále ten její rozvážný ksicht vidím ve vitrinách na Flóře, na Sladkovském náměstí - myslím si, že by už skutečně měla odejít z placené politiky a spolu s vedením oblastní rady ODS ss. Hurdou a Bc.kulturním zastupitelem s. Pechou do h.....! A přidejte se zastupitelé- ruku v ruce s majetkem ss. sladkovský, zemane (pašalík FNKV), jungwirthe, bobe hoffmanne, a lidi jako jsou z pašalíků- Pražská parkovací zdenda lochman, bývalí ředitelé SKM Praha 3! No prostě korytáři s mizerným vzděláním!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama