Diskuse

Koho volit? Křečka, nebo Michálka

Vložit nový příspěvek

černý výlep

19.10.2012 19:04 vložil Jirka P.

V tomhle duelu pro mě byl Michálek celkem jasnou volbou. Ale v jednom má paní Kozumplíková pravdu... zelení coby součást vedení radnice by si už mohli odpustit ten černý výlep. Například kolem Krejcárku jen málokterá lampa zůstala bez Michálka. Samolepku jsme měli i na domovních dveřích. Tipuji, že se moc hlasů touhle cestou nedá získat.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: černý výlep

19.10.2012 21:26 vložil Josef

Na G+ jsem požádal "Zelené" o vysvětlení k plakátům na Praze 3 a napsali mi toto:

"Dobrý den, výlep je dán jednak omezenými prostředky na kampaň a jednak naším dlouhodobým postojem vůči velkoplošné reklamě, která dle našeho názoru zapleveluje veřejný prostor mnohem více. Na způsobu vedení kampaně se shodla celá koalice. Mrzí nás, že Vás výlep uráží a věřte, že i v našich řadách se najdou tací, kteří z něj nejsou zrovna nadšení. Po skončení kampaně se o odstranění výlepu do nejvyšší možné míry postaráme."


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: černý výlep

19.10.2012 22:33 vložil Lukáš Findeis

To snad nemyslí vážně :-D

https://plus.google.com/105038890855189065489/posts/GvidD63kDzp

Stránku Zelených z Prahy 3 koukám sleduje víc lidí/stránek (závratných 12) než (oficiální?) stránku strany a vážně by mě zajímalo, kdo kompetentní ten sociální úlet spravuje.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: černý výlep

20.10.2012 00:15 vložil Bohdan Ganicky

O Google Plus ucet SZ Praha 3 se staram ja a moje byla i formulace odpovedi. Myslim si, ze pokud se jednou postavi kampan na dobrovolnicke praci, tak se i pres jasne instrukce nevylepovat plakaty na nevhodna mista neda zajistit, ze tomu tak vzdy bude. Strkat pak hlavu do pisku mi neprijde jako spravna reakce. To radsi vezmu rejzak a skrabku a pujdu se po okoli Ohrady, kde k vylepu na sloupy doslo, projit. Muzete se pridat, lepsi nez propadat moralni panice a lahvi rumu (viz Vase reakce na G+). ;)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: černý výlep

20.10.2012 00:44 vložil Lukáš Findeis

Věta "Na způsobu vedení kampaně se shodla celá koalice." v kontextu vyznívá poněkud nešťastně. Já si tuto formulaci vyložil tak, že se koalice shodla i na nelegálním výlepu. Jednak by to byl průser a jednak jsem o tom velmi pochyboval. Můj příspěvek nebyl myšlen jako strkání hlavy do písku.

Plakáty jsem nevylepoval, ale klidně s jejich odstraňováním pomůžu. Napiš mi na G+ a můžeme se projít společně. Ve dvou se to líp táhne. Asi by to chtělo i kýbl s vodou, o který bych poprosil. Přes půl Prahy se mi s ním na kole jet nechce. Jinde než v okolí Ohrady černý výlep není?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: černý výlep

20.10.2012 01:22 vložil Bohdan Ganicky

Takhle to mysleno nebylo. Ostatne i pred vylepovanim samolepek na vchodove dvere bylo durazne varovano ze strany koordinatora dobrovolniku. Asi jsem to nezformuloval zrovna idealne.

Jestli se chces pripojit, tak super! Vyrazil bych bud zitra nebo v nedeli pres den. Kybl beru urcite, bez vody to asi nepujde. Kolem Ohrady je to asi nejmarkantnejsi, nikde jinde jsem si vylepu na sloupech nevsiml.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: černý výlep

22.10.2012 01:17 vložil Lukáš Findeis

Tak jsme dnes za něco přes tři hodiny odstranili vše od Vápenky po okolí autobusové zastávky Ohrada. Někdo jiný by zítra měl odstranit zbytek. Kdyby ti dobytci aspoň přelepovali jiný plakáty... Způsob, jakým tapetovali, byl opravdu úděsnej. Plakáty na každém sloupu a aspoň dva nad sebou. Ideálně přímo na lampě :-) To se moc dobře sundavá :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: černý výlep

22.10.2012 15:53 vložil Josef

Chlapi, díky za úklid :)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: černý výlep

19.10.2012 21:33 vložil Lukáš Findeis

Problém je v tom, že se na kampani podíleli převážně dobrovolníci (ne kamarádi) a asi to někde se svým zapálením pro věc přehnali. Nevinil bych z výlepu Zelené. Činnost dobrovolníků se dost dobře monitorovat nedá a na kampani se podílely tři strany a jejich příznivci. Zajímalo by mě, jestli by někdo byl ochotný pro Kozumplíkovou nebo Křečka pracovat aspoň den zadarmo.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: černý výlep

23.10.2012 14:26 vložil Mirek

Plakáty Křečka jsou nalepené na mnoha kandelábrech v okolí Škroupova náměstí. Bude je on také uklíízet? Ví o tom paní Kozumplíková a dala by mu i přesto svůj hlas.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama