Diskuse

Koho volit? Křečka, nebo Michálka

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: černý výlep

20.10.2012 00:15 vložil Bohdan Ganicky

O Google Plus ucet SZ Praha 3 se staram ja a moje byla i formulace odpovedi. Myslim si, ze pokud se jednou postavi kampan na dobrovolnicke praci, tak se i pres jasne instrukce nevylepovat plakaty na nevhodna mista neda zajistit, ze tomu tak vzdy bude. Strkat pak hlavu do pisku mi neprijde jako spravna reakce. To radsi vezmu rejzak a skrabku a pujdu se po okoli Ohrady, kde k vylepu na sloupy doslo, projit. Muzete se pridat, lepsi nez propadat moralni panice a lahvi rumu (viz Vase reakce na G+). ;)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: černý výlep

20.10.2012 00:44 vložil Lukáš Findeis

Věta "Na způsobu vedení kampaně se shodla celá koalice." v kontextu vyznívá poněkud nešťastně. Já si tuto formulaci vyložil tak, že se koalice shodla i na nelegálním výlepu. Jednak by to byl průser a jednak jsem o tom velmi pochyboval. Můj příspěvek nebyl myšlen jako strkání hlavy do písku.

Plakáty jsem nevylepoval, ale klidně s jejich odstraňováním pomůžu. Napiš mi na G+ a můžeme se projít společně. Ve dvou se to líp táhne. Asi by to chtělo i kýbl s vodou, o který bych poprosil. Přes půl Prahy se mi s ním na kole jet nechce. Jinde než v okolí Ohrady černý výlep není?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: černý výlep

20.10.2012 01:22 vložil Bohdan Ganicky

Takhle to mysleno nebylo. Ostatne i pred vylepovanim samolepek na vchodove dvere bylo durazne varovano ze strany koordinatora dobrovolniku. Asi jsem to nezformuloval zrovna idealne.

Jestli se chces pripojit, tak super! Vyrazil bych bud zitra nebo v nedeli pres den. Kybl beru urcite, bez vody to asi nepujde. Kolem Ohrady je to asi nejmarkantnejsi, nikde jinde jsem si vylepu na sloupech nevsiml.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: černý výlep

22.10.2012 01:17 vložil Lukáš Findeis

Tak jsme dnes za něco přes tři hodiny odstranili vše od Vápenky po okolí autobusové zastávky Ohrada. Někdo jiný by zítra měl odstranit zbytek. Kdyby ti dobytci aspoň přelepovali jiný plakáty... Způsob, jakým tapetovali, byl opravdu úděsnej. Plakáty na každém sloupu a aspoň dva nad sebou. Ideálně přímo na lampě :-) To se moc dobře sundavá :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: černý výlep

22.10.2012 15:53 vložil Josef

Chlapi, díky za úklid :)


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama