Diskuse

Koho volit? Křečka, nebo Michálka

Vložit nový příspěvek

Nadace

20.10.2012 15:37 vložil Mirek

Paní Kozumplíkové byla při odchodu z funkce zřízena nadace a MČ Praha 3 do nadace převedla 2 miliony a to díky hlasům členů ODS v zastupitelstvu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Nadace, všude tvář dobračky s modrým zlem.

21.10.2012 10:20 vložil kája z radnice

A to nejdříve chtěli soudruzi z ODS převést do jisté nadace 20 melounů! Viz zápisy z jednání zastupitelstva. K této situaci by se mohli vyjádřit zastupitelé opoziční z minulého volebního období. Tak pro upřesnění to bylo Mirku. Ona a ODS umí dobře odklánět veřejné prostředky!
Jen malou poznámku. Modrá soudružka Koza plíková, mineraložka, bude dnes vést nadaci prvního starosty Žižkova -Hartiga a spolu s kmotrem PH ,, amaterským boxerem se vydávat za ochránce historie a rómského sportu- ať předává pohár soudruha kmotra Hurdy v boxu. A ať nám oba obšťastňují etiku politického chování a tradiční žižkovský rómský sport . A proto ještě více center boxu a posiloven, více heren, které se za vedení s. Kozy plíkové a politiků ODS na MČ Praha 3 řádně rozšířily. Zeptej se na herny občane! A na budky pro členy ptákostrany (pašalíky). Např.na ředitele FN Královské Vinohrady, proč Poliklinika na Jarově byla prodána podnikateli, jak privatizoval s. Mladý Wirth svoji kliničku. To by bylo věcí mineraložko! A už odstrať se svým politickým týmem ty své obličeje z politické reklamy. Neumíš soudružko odejít včas! A celá podnikatelská ODS se probuďte! Lotry si na triko nevezmeme!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama