Diskuse

Musíme být hlasitější, říká nový předseda ČSSD na Praze 3

Vložit nový příspěvek

Rozpor mezi slovy a činy

7.2.2018 16:51 vložil Sunegha

Tedy opravdu..... ach jo.

Právě jsem si dočetl rozhovor a vzpomněl jsem si na náš mnou osobě přednesený lidovecký návrh z prosincového zastupitelstva, kdy jsme chtěli zařadit do programu jednání zastupitelstva mj. případ dvou malometrážních bytů, které směřují ( nebo již jsou) z vůle radnice rekolaudovány na nebytové prostory. Jeden z nich pronajatý obchodní společnosti spojovaná s mediálně známým p. Janouškem. Návrh
( principiálně na záchranu těchto bytů v bytovém fondu) neprošel i díky tomu, že ho zastupitelé ze Sociální demokracie v Praze 3 nepodpořili.
V případě, že by návrh byl ze strany sociální demokracie podpořen, tak by prošel a o bytech by rozhodovalo zastupitelstvo...

Osobně se domnívám, že se shora uvedeného je patrný rozdíl mezi deklarovanými úmysly a faktickým jednáním soc. dem. Toto ostatně vyčítají různí političtí teoretikové evropským soc . dem stranám nejpozději od roku 1914.

Co se týče revitalizace panelových domů, nesetkal jsem se na radnici se zastupitelem, který by byl proti. Pokud si dobře vzpomínám, tak se nikoliv nepodstatná část práce v této věci uskutečnila v minulém volebním období za přímé účasti mj. i zástupců ŽnS. Není to tedy výhradně soc. dem., kdo je činný ve věci revitalizace a privatizace panelových domů Prahy 3.

Politické příživnictví je zcela běžnou metodou stávajícího politického života a v zásadě není třeba takové jednání komukoliv vyčítat. Toliko je vhodné věci upřesnit, aby nezapadla fakta.

JUDr.Tomáš Sunegha, zastupitel, člen KDU-ČSL, zvolený na kandidátce ŽnS
Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama