Diskuse

Reakce na příspěvek

Můj příspěvek

20.11.2013 22:34 vložil nene

Psí hovna všude po ulicích.

Vajgly od cigaret taky všude.

Malá frekvence svozů tříděného odpadu u klasických kontejnerů. U těch podzemních jsou moc malé vhazovací otvory. Některý odpad se nevejde a lidé ho odkládají vedle.

Absence trávy v místech kolem stromů. Nyní je to nahrazováno kamenou drtí a stromy jsou obsypávány. Případně je tam jen udusaná země bez trávy.

Koše na psí hovna a klasické odpadkové koše skoro stejné barvy. (zelené a tmavě zelené). Je potřeba změnit barevné označení pro jeden z odpadů.

Jsou místa, kde jsou jenom pařezy nebo kůly (někdo uřízne strom v 1 m výšce) po stromech. Stromy nejsou nahrazovány ihned. Někde jsou prázdná místa roky.

Nekvalitní práce příslušníků městské policie. Družstvo COOP (U Rajské zahrady 1912/3) má soustavně 2 až 4 kontejnery na odpad umístěné na zelené zóně před budovou, i když pro ně má vyhrazené místo u plotu. MČ by tím mohla přicházet každý den o 300,- až 600,-. Měšťáci tam chodí každý den, ale nezajistí, aby byly kontejnery odsunuty. Pokud je tam ale auto bez lístku, tak dávají botičky ihned. Mají z toho jisté peníze.

Jednou jsem volal příslušníky MP na krádež xenonů z auta u Škroupova náměstí. Přijeli až po 20 minutách. Moje chyba. Měl jsem volat státní.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama