Diskuse

Praha 3 transparentní a uklizená – takovou ji chtějí čtenáři Kauzy 3

Vložit nový příspěvek

Úklid

20.11.2013 14:24 vložil Janík

Souhlasím s názorem p.J.Vogela a k tomu bych dodala: To se nenajde 1 vhodný pořádný postih pro majitele vozidel-kteří neumožní řádné čistění komunikace? Tato akce byla oproti dřívějším letům hodně zeštíhlena (četnost) a pokud pozoruji 2x do roka auta parkující na vozovce v termínu čištění-jsou to povětšinou stále stejná. Jednou-může se stát...ale pravidelně-vždyť se vše zadokumentovává,takže by nebyl problém např.navyšování pokut....hlavně upravit předpisy!
Kolik je na obvodě P-3 sídlišť? Proč jsou tam všude cedulky - volný pohyb psů? Vypadá to opravdu moc hezky-děti si hrají v ohradě a psi volně pobíhají kolem. Právě ten volný pohyb umožňuje majitelům-že v případě vykonání potřeby pejska-se zrovna páníček dívá (nebo kecá) úplně opačným směrem. Po malých pejscích se uklízí-ale po těch velkých, hlavně když majitelé jsou z rodinných domků...tak to zrovna nemají nic po ruce, pokud s vámi vůbec komunikují!
Majitelé vozidel si stěžují-že nemají kde zaparkovat. Proč se nedá uplatnit nějaká značka (nejsem řidič)-která by říkala-že od 18-do 8 hodin je zákaz parkování firemních vozidel v sídlišti (ať si zaparkují svoje velká auta na placeném parkovišti)!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama