Diskuse

Reakce na příspěvek

Nekomunikativnost

25.11.2013 23:28 vložil Simeon Popov

Dobrý den, dovolil bych si jenom v krátkosti reagovat na probíhající diskusi, přeci jenom jsem jeden ze zastupitelů koalice a zaujalo mne tvrzení, že vedení MČ Praha 3, resp. koalice není dostatečně otevřená nebo dokonce nerada zveřejňuje informace nebo dokonce je až arogantní, citace:

"Ostatně zkuste se jít dotazovat na nepříjemné otázky a často se nic nedozvíte s odůvodněním, že vám po tom nic není - tuto informaci o výsledku návštěv našich sympatizantů na radnici jsem dostal opakovaně."

Toto sdělení mne celkem zaskočilo a musím říci, že i zneklidnilo, a to ve vztahu k našim proklamacím, tj. že se snažíme být otevřenou Radnicí. Chápu, že nic nechcete zveřejňovat, ale nechávat si to na příští volby, když se věci dají zlepšit již nyní, je minimálně škoda. Otevřenost lze spatřovat i v tom, že je zde vůle naslouchat a problémy řešit. Pokud by Vám mělo činit problémy uvést detaily ze špatných zkušeností při komunikaci s Radnicí, neváhejte mne kontaktovat, snad bude možné sjednat nápravu (např, v rámci koaličního jednání - reflexe z venku je důležitá), pokud budete mít zájem. Městská část je přeci jenom více na dosah než Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR. Děkuji!antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama