Diskuse

Rozhovor s oblastním předsedou hnutí ANO Prahy 3.

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Bod 10

25.11.2013 21:10 vložil Martin Růžička

To je naprosto v pořádku - já považuji za samozřejmost reagovat na slušně položený dotaz. Politika (ačkoliv se ještě za politika označit tak úplně nedovolím) by měla být především o komunikaci s veřejností a vysvětlování svých postojů.

Ty dotazy na které jsem narážel bych tady takto dopředu nerad rozebíral, budeme je v budoucnu komunikovat v rámci představení našeho programu pro komunální volby. Jen zmíním že se jednalo např. o jednu z našeho pohledu nestandardně fungující sociální službu.

Přeji příjemný zbytek dne.

Martin Růžička

Reagovat  Reagovat s citací


Nekomunikativnost

25.11.2013 23:28 vložil Simeon Popov

Dobrý den, dovolil bych si jenom v krátkosti reagovat na probíhající diskusi, přeci jenom jsem jeden ze zastupitelů koalice a zaujalo mne tvrzení, že vedení MČ Praha 3, resp. koalice není dostatečně otevřená nebo dokonce nerada zveřejňuje informace nebo dokonce je až arogantní, citace:

"Ostatně zkuste se jít dotazovat na nepříjemné otázky a často se nic nedozvíte s odůvodněním, že vám po tom nic není - tuto informaci o výsledku návštěv našich sympatizantů na radnici jsem dostal opakovaně."

Toto sdělení mne celkem zaskočilo a musím říci, že i zneklidnilo, a to ve vztahu k našim proklamacím, tj. že se snažíme být otevřenou Radnicí. Chápu, že nic nechcete zveřejňovat, ale nechávat si to na příští volby, když se věci dají zlepšit již nyní, je minimálně škoda. Otevřenost lze spatřovat i v tom, že je zde vůle naslouchat a problémy řešit. Pokud by Vám mělo činit problémy uvést detaily ze špatných zkušeností při komunikaci s Radnicí, neváhejte mne kontaktovat, snad bude možné sjednat nápravu (např, v rámci koaličního jednání - reflexe z venku je důležitá), pokud budete mít zájem. Městská část je přeci jenom více na dosah než Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR. Děkuji!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Nekomunikativnost

28.11.2013 09:54 vložil Procházka

Pane Popove, vy ale přece problémy zásadně řešit nechcete. Měl jsem tu čest si přečíst vaši odpověď v diskuzi ohledně vámi posvědceného rozkrádání peněz z radnice skrze Viktorku. Tam jste pána poslal na policii, nebo-li někam. Je z vás cítit vaše dohnat vašeho učitele Hurdu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Nekomunikativnost

28.11.2013 13:30 vložil Simeon Popov

Dobrý den, děkuji za názor! Dohánět nikoho nechci, mám svoji cestu. Pána v diskusi jsem posílal pouze na Policii ČR, nikam jinam. Pokud by někdo nějaké důkazy doopravdy měl, tak já s jeho podklady a dokumenty nezmůžu nic udělat, v případě, pokud by se jednalo o trestní čin. Pouze bych pána mohl doprovodit na Policii ČR a poskytnout mu asistenci. V tom nevidím problém! Nabídka stále platí! Veřejná diskuse o FK Viktorce proběhla, karty se položili na stůl a ten kdo měl co říci, taky vše řekl. Pokud je něco dalšího, stále jsem ochoten poradit, ale vyšetřování prostě vést nemůžu ... ze zákona!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Bod 10

28.11.2013 10:27 vložil Heller

Vážený pane,
vzhledem k mojí dlouholeté praxi v tomto sektoru by mě zajímalo, o jakou službu se jedná. V praxi se prakticky vždy setkávám s argumentem, že na sociální služby není dosti prostředků (jde o informace z organizací). Takže mě osobně toto téma zajímá a to velmi. Bohužel se někdy stává to, že se plácne do vody - závěr je uplně jiný, ale nastolil jsem problém. Skutečnost již pak nikoho nazajímá, hlavně že problém se objevil třeba na titulní stránce Blesku.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Bod 10

28.11.2013 10:41 vložil Martin Růžička

Dobrý den pane Hellere,

emailový kontakt na Vás s dovolením předám naší sympatizantce, která problém řešila, aby Vám popsala přesně co je špatně a kde vidí chybu. Považuji to za lepší vzhledem k tomu, že se tím zabývala ona.

S pozdravem

Martin Růžička


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bod 10

10.12.2013 14:33 vložil heller

Asi to bylo lepší, předat to Vaší sympatizantce, která s tím má zkušenost, ale do dnešního dne mi žádná informace o špatně fungující sociální službě nedorazila. Mohu poprosit o popohnání sympatizantky, stačil by i telefonický kontakt na 725 424 753.
Díky!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama