Diskuse

Rozhovor s oblastním předsedou hnutí ANO Prahy 3.

Vložit nový příspěvek

Re: To bude spása

26.11.2013 21:14 vložil Martin Růžička

Vážený pane TRP,

děkuji i za tento Váš negativní příspěvek. Je pravdou, že jsem zde teprve několik let, nicméně se snažím něco změnit k lepšímu v rámci svých možností a jelikož jsem se usadil na Praze 3, je to zde. Máte samozřejmě pravdu, že informace o tom, co se zde dělo ještě před mým příchodem mám pouze z veřejně dostupných zdrojů, od mých kolegů a především od lidí, kteří za námi chodí mluvit o věcech které je zde trápí. Nepovažuji to ovšem za fatální nedostatek, kvůli kterému bych se neměl snažit být nějak prospěšný nad rámec svých pracovních povinností. Jen se snažím dělat to, co považuji za správné a pokud se Vám to nelíbí, je mi to líto, ale není to pro mne důvod místo vyvíjení nějaké aktivity "jen nadávat po hospodách".

Pokud jsou informace které mám o dění na Praze 3, jak píšete, nedostatečné a vy jste v tomto ohledu větší kapacitou a máte zároveň zájem mne poučit a třeba nám pomoci rozvinout naše cíle a obzory v komunálních záležitostech, nemám problém se s Vámi někdy sejít a poslechnout si Vaše podněty a názory.

Ještě musím dodat, že ačkoliv nevím co je netransparentního na tom, že neznáte všechny členy nějakého politického subjektu působícího na Praze 3, obzvláště když jsou všichni bez politické minulosti, určitě by bylo možné se s naší oblastní organizací při nějaké příležitosti setkat. To samozřejmě jen za předpokladu, že by se mělo jednat o konstruktivní a přínosnou diskuzi a ne jen o bezpředmětný útok. Nejsem si totiž zcela jist jaké zájmy zde touto reakcí zastupujete. Mimo našich členů samozřejmě považuji za stěžejní i širokou škálu našich sympatizantů, mezi kterými jsou odborníci v mnoha různých oborech a o jejichž odborné znalosti se budeme také opírat.

Byl bych velmi nerad kdyby se tato naše diskuse měla zvrhnout v nesmyslnou hádku tak, jak jsme na internetu často svědky. Omlouvám se tedy že v ní nebudu nadále pokračovat.

S pozdravem

Martin Růžička


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama