Diskuse

Rozhovor s oblastním předsedou hnutí ANO Prahy 3.

Vložit nový příspěvek

Předseda je fuč

10.7.2014 22:34 vložil Janek

Zajímalo by mě, jaká je situace dnes. Pan Růžička když viděl ubohost místní členské základny, tak předsednický post raději vzdal. Je ještě v partaji jako řadový člen? A je vás teď kolik členů? Slyšel jsem cosi o pěti.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Předseda je fuč

10.7.2014 23:57 vložil report

Janku, pokud je mě známo, tak odstoupil na protest proti způsobu výběru kandidátu do voleb a řízení za pomocí STB metod, které v ANO panují. Všechno ovládá krajská šéfka pí. Kleslová, která na kandidátky pouští jen své lidi bez ohledu na jejich často chybějící odbornost a ostatních se zbavuje. Součastný předseda ANO na Praze 3 asi bude lépe plnit její rozkazy. Obávám se, že co se jen Žižkov zbavil Hurdy s.r.o., přichází něco ještě horšího.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Předseda je fuč

26.7.2014 12:05 vložil Martin Růžička

Jen ke zodpovězení Vaší otázky která se týká přímo mne - v hnutí ANO jsem ukončil členství a nikoliv jen rezignoval na post oblastního předsedy, čili jsem nezůstal ani řadovým členem.

Zbytek Vám bude muset zodpovědět a osvětlit někdo z členů hnutí, jelikož já už mám po několik měsíců o hnutí ANO informace stejně jako většina lidí pouze z veřejných zdrojů.

S přáním hezkého víkendu

Martin RůžičkaReagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Předseda je fuč

29.7.2014 12:15 vložil Honza Plachý

Ačkoliv nejsem autorem původního příspěvku, se zvědavostí jsem čekal, zda zareagujete. Děkuji.
ANO se bezpochyby stane součástí žižkovského zastupitelstva. Babiš to prostě pěnězma zválcuje. Volební program a konkrétní kandidáti jsou mimo rozlišovací schopnosti řadového voliče.
Nicméně fakt, že předseda místní organizace rezignuje na svoji funkci a současně na své členství je velkým varováním. Osobně jsem taky zaslechl, že celá místní organizace má snad 6 členů, kteří jsou tak rozhádaní, že nejsou schopni žádného společného výstupu. Nikdo známý mezi nimi není. Nikdo neví co chtějí prosazovat, ale všem je jasné, že v zastupitelstvu budou.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Předseda je fuč

31.7.2014 11:53 vložil Martin Růžička

Dobrý den pane Plachý,

bohužel Vám k tomu nemám moc co říci - jak jsem avizoval, informace z hnutí ANO nemám a považuji za nekorektní se k němu po tom, co jsem jej opustil, jakkoliv vyjadřovat.

Mohu jen konstatovat, že když jsem hnutí ANO opouštěl, na Praze 3 bylo více členů něž 6 (resp. 7 když počítám sebe) a organizace mi až tak dramaticky rozhádaná nepřipadala (byla to má premiéra v politice a předpokládal jsem, že jsou provozní neshody běžné všude).

Co se děje od té doby nevím, takže to co jste zaslechl nemohu ani potvrdit ani vyvrátit. Každopádně doufám, že situace až tak dramatická není protože nadále přeji části bývalých kolegů z hnutí ANO hodně úspěchů.

S pozdravem

Martin Růžička


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Předseda je fuč

8.8.2014 20:38 vložil Roman

Dobrý den,
nemůže to být jiný účel, aby hnutí ANO nekandidovalo? Když říkáte, že tam nebyly velké neshody, není účelem spíše zatočit s tím hnutím a pomalu jej rozprášit, aby nestrkalo nos do zajetých kolejí? Existují přece různé metody a způsoby.
ROMAN


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Předseda je fuč

14.8.2014 12:55 vložil Martin Růžička

Dobrý den Romane,

samozřejmě by to mohlo být něco takového. Dokážu si poměrně snadno představit situaci, kdy by byly ty výše uváděné neshody v organizaci vyvolány nějakou zájmovou skupinou zvenčí. O takovýchto snahách "rozhádat a infiltrovat" organizaci jsem těsně před mým opuštěním hnutí také dostal nějaké informace. Ale byly pro mne již neověřitelné...

Každopádně zde jen vařím z vody - opravdové důvody nepostavení kandidátky neznám a upřímně řečeno mne to velmi překvapilo. Byl jsem přesvědčený o tom, že se hnutí ANO na radnici na trojce dostane, i kdyby třeba jen s nízkým výsledkem. Určitě je mi ale líto, že se to nepovede. Jakýkoliv "nový vítr" by byl dle mého názoru ve svém výsledku pozitivní i pro lidi, kteří nejsou přímo jeho voliči.

Pěkný den

Martin Růžička


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Předseda je fuč

14.8.2014 23:11 vložil Roman

Zdravím, tak konečně jedna rozumná odpověď, kde jsem přesvědčen, že se nepřetvařujete a říkáte to objektivně. Škoda, že jste tedy odešel. Praha 3 by takové lidi jako jste Vy potřebovala!!! Ti, co tam byli, jsou a nyní budou, tak Žižkováci mají smůlu. Takových lidí, jako jste Vy, je škoda, že odcházejí z politiky. Slušní lidé asi do politiky nepatří.
Zdraví Roman
Děkuji za odpověď


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Předseda je fuč

15.8.2014 13:10 vložil Martin Růžička

Dobrý den Romane,

já děkuji Vám za kompliment :-).

On se snad najde někdo, kdo to bude myslet také "dobře" (a snad už tam i někde je). Určitě bych nerad házel každého kdo se komunální politikou zabývá do jednoho pytle. Ona politika opravdu není pro každého - chce to silný žaludek a já se rozhodl, že se asi budu v profesním životě realizovat víc než v tomhle "marastu".

Každopádně děkuji, nebudu zastírat že mi Váš názor udělal radost.

Pěkný víkend.

Martin Růžička


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama