Diskuse

Rozhovor s oblastním předsedou hnutí ANO Prahy 3.

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Předseda je fuč

31.7.2014 11:53 vložil Martin Růžička

Dobrý den pane Plachý,

bohužel Vám k tomu nemám moc co říci - jak jsem avizoval, informace z hnutí ANO nemám a považuji za nekorektní se k němu po tom, co jsem jej opustil, jakkoliv vyjadřovat.

Mohu jen konstatovat, že když jsem hnutí ANO opouštěl, na Praze 3 bylo více členů něž 6 (resp. 7 když počítám sebe) a organizace mi až tak dramaticky rozhádaná nepřipadala (byla to má premiéra v politice a předpokládal jsem, že jsou provozní neshody běžné všude).

Co se děje od té doby nevím, takže to co jste zaslechl nemohu ani potvrdit ani vyvrátit. Každopádně doufám, že situace až tak dramatická není protože nadále přeji části bývalých kolegů z hnutí ANO hodně úspěchů.

S pozdravem

Martin Růžička


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Předseda je fuč

8.8.2014 20:38 vložil Roman

Dobrý den,
nemůže to být jiný účel, aby hnutí ANO nekandidovalo? Když říkáte, že tam nebyly velké neshody, není účelem spíše zatočit s tím hnutím a pomalu jej rozprášit, aby nestrkalo nos do zajetých kolejí? Existují přece různé metody a způsoby.
ROMAN


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Předseda je fuč

14.8.2014 12:55 vložil Martin Růžička

Dobrý den Romane,

samozřejmě by to mohlo být něco takového. Dokážu si poměrně snadno představit situaci, kdy by byly ty výše uváděné neshody v organizaci vyvolány nějakou zájmovou skupinou zvenčí. O takovýchto snahách "rozhádat a infiltrovat" organizaci jsem těsně před mým opuštěním hnutí také dostal nějaké informace. Ale byly pro mne již neověřitelné...

Každopádně zde jen vařím z vody - opravdové důvody nepostavení kandidátky neznám a upřímně řečeno mne to velmi překvapilo. Byl jsem přesvědčený o tom, že se hnutí ANO na radnici na trojce dostane, i kdyby třeba jen s nízkým výsledkem. Určitě je mi ale líto, že se to nepovede. Jakýkoliv "nový vítr" by byl dle mého názoru ve svém výsledku pozitivní i pro lidi, kteří nejsou přímo jeho voliči.

Pěkný den

Martin Růžička


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Předseda je fuč

14.8.2014 23:11 vložil Roman

Zdravím, tak konečně jedna rozumná odpověď, kde jsem přesvědčen, že se nepřetvařujete a říkáte to objektivně. Škoda, že jste tedy odešel. Praha 3 by takové lidi jako jste Vy potřebovala!!! Ti, co tam byli, jsou a nyní budou, tak Žižkováci mají smůlu. Takových lidí, jako jste Vy, je škoda, že odcházejí z politiky. Slušní lidé asi do politiky nepatří.
Zdraví Roman
Děkuji za odpověď


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Předseda je fuč

15.8.2014 13:10 vložil Martin Růžička

Dobrý den Romane,

já děkuji Vám za kompliment :-).

On se snad najde někdo, kdo to bude myslet také "dobře" (a snad už tam i někde je). Určitě bych nerad házel každého kdo se komunální politikou zabývá do jednoho pytle. Ona politika opravdu není pro každého - chce to silný žaludek a já se rozhodl, že se asi budu v profesním životě realizovat víc než v tomhle "marastu".

Každopádně děkuji, nebudu zastírat že mi Váš názor udělal radost.

Pěkný víkend.

Martin Růžička


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama