Diskuse

Rozhovor s oblastním předsedou hnutí ANO Prahy 3.

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Předseda je fuč

14.8.2014 12:55 vložil Martin Růžička

Dobrý den Romane,

samozřejmě by to mohlo být něco takového. Dokážu si poměrně snadno představit situaci, kdy by byly ty výše uváděné neshody v organizaci vyvolány nějakou zájmovou skupinou zvenčí. O takovýchto snahách "rozhádat a infiltrovat" organizaci jsem těsně před mým opuštěním hnutí také dostal nějaké informace. Ale byly pro mne již neověřitelné...

Každopádně zde jen vařím z vody - opravdové důvody nepostavení kandidátky neznám a upřímně řečeno mne to velmi překvapilo. Byl jsem přesvědčený o tom, že se hnutí ANO na radnici na trojce dostane, i kdyby třeba jen s nízkým výsledkem. Určitě je mi ale líto, že se to nepovede. Jakýkoliv "nový vítr" by byl dle mého názoru ve svém výsledku pozitivní i pro lidi, kteří nejsou přímo jeho voliči.

Pěkný den

Martin Růžička


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Předseda je fuč

14.8.2014 23:11 vložil Roman

Zdravím, tak konečně jedna rozumná odpověď, kde jsem přesvědčen, že se nepřetvařujete a říkáte to objektivně. Škoda, že jste tedy odešel. Praha 3 by takové lidi jako jste Vy potřebovala!!! Ti, co tam byli, jsou a nyní budou, tak Žižkováci mají smůlu. Takových lidí, jako jste Vy, je škoda, že odcházejí z politiky. Slušní lidé asi do politiky nepatří.
Zdraví Roman
Děkuji za odpověď


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Předseda je fuč

15.8.2014 13:10 vložil Martin Růžička

Dobrý den Romane,

já děkuji Vám za kompliment :-).

On se snad najde někdo, kdo to bude myslet také "dobře" (a snad už tam i někde je). Určitě bych nerad házel každého kdo se komunální politikou zabývá do jednoho pytle. Ona politika opravdu není pro každého - chce to silný žaludek a já se rozhodl, že se asi budu v profesním životě realizovat víc než v tomhle "marastu".

Každopádně děkuji, nebudu zastírat že mi Váš názor udělal radost.

Pěkný víkend.

Martin Růžička


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama