Diskuse

Žižkovská ODS má nové vedení

Vložit nový příspěvek

ODS Praha 3 má nový kabát, kmotři a dynosauři zůstávají

26.5.2013 16:13 vložil jeník

Děsí mne, jak si pan Bc. Alexander Bella vydělává. K výši jeho vzdělání (je bakalář bůhví čeho) je "odborným asistentem" tajemníka Městské části Praha 3 . Cožpak tajemník potřebuje takovou pomoc- buď umí nebo neumí- a je tam již téměř 10 let. Co takový bakalář umí? Nutná funkce pro budoucího vyžírku! A občané ho platí ze svých daní! Pan bella je zcela zbytečný úředník - a je potřeba ho vykopnout! Jednoduše řečeno je tam asi na dvě věci - na nic a na lejno!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: ODS Praha 3 má nový kabát, kmotři a dynosauři zůstávají

26.5.2013 16:52 vložil Marko Pelán

Vážený pane, jsem pravidelným čtenářem Kauzy3 a musím říci, že Vaše opakující se příspěvky mě už vážně nudí. Rozhodně nějsem příznivcem ODS a v podstatě se shodneme v kritickém pohledu na to, co zde Hurdova parta před lety prováděla. Ale to co zde blinkáte prostřednictvím klávesnice, nedává valný smysl a snižuje - jinak celkem kultivované diskusi ostatních čtenůřů Kauzy 3 úroveň.
Marko Pelán


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Peláne choď také na zastupitelstvo!

26.5.2013 23:11 vložil jeník

Nechte si nasrat na hlavu od modráků. K jejich chování si přečtěte dopis zastupitele modrého náčelníka hurdy. To co vyblil je ukázkou politické zrůdy, která kope se strachem a vyhrožuje. On ví, že to na ně brzy praskne. A prasklo to i na úrovni HMP. Tento dopis psal předseda oblastní rady ODS hurda (jako bývalý tajemník KSČ soudruh Cinkl), dnes na to v Praze 3 stačí jednoduché vzdělání když máš kolem sebe právníky typu havla, senátory kladívky, provádíš veksl s veřejným majetkem, na velké radnici jsi bez vzdělání, ale člen představenstva Pražské plynárenské (a připravuješ nákup části akcií pro Prahu, jako "odborník" ůsobíš v dozorčí radě Pražského dopravního podniku! Myslíte si pane Peláne, že pro tento způsob politické moci a jejího zneužívání jsem zvonil klíci? Nasrat! A pro hurdu používám definici Topolánka- kmotr je politik propojený na ekonomické pozadí. A to je tak krásně ukázáno- nejdříve "reditel SKM, později majitel Akropolis a na ni navázáni jeho (hurdovi) budoucí poskoci. Najdi si Marko Peláne to nejdůležitější. Vítězové nad socialismem (nastrčebí svazáci), dnes vítězové nad kapitalismem "volné" soutěže, neboli nám zavedli mafiánský kapitalismus. S těmi různými Mrázky ! A jestli se vám nelíbí moje story, nejsou a nebudou poslední. Příště o cestě k moci policajta sladkovského.


Reagovat  Reagovat s citací


Hurda, Pecha, Sladkovský

28.3.2013 10:19 vložil Kardinál Fabio Pigliapoco

Ačkoliv se snaha o změny může zdát pozitivním krokem, tak ODS si asi stále nemyslí, že pánové Hurda, Pecha, Sladkovský... by měli nadobro zmizet. Uvidíme, koho nakonec pošlou na kandidátku do zastupitelstva.
Mimochodem, pokud je pan Bellu asistentem tajemníka Fischera, má bezpochyby též zajímavý profil.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Hurda, Pecha, Sladkovský

28.3.2013 17:26 vložil Mirek

jako zdroj informací např. o ceně elektrokol je určitě užitečný.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Hurda, Pecha, Sladkovský

30.3.2013 00:49 vložil ???

Je to trohu podivné. "Moc" na radnici má vzniknout zvolením nikoliv zaměstnaneckým poměrem. Pokud "využívá" informace získané při pracovní činnosti k činnosti politické, tak by ho měli ihned vyhodit. Tohle nebude dělat dobrotu. Předseda politické strany, která bude veškerou politickou agendu až do příštích voleb zakládat na kritice a napadání aktivit nynější koalice nemá být zaměstnancem úřadu, který chce ovládnout.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Hurda, Pecha, Sladkovský

26.5.2013 16:04 vložil MČ Praha 3 (úředník)

Thle pánové jsou skutečně oporou ODS! Pan hurda za mlada , po vyučení začal pracovat ve Stavocentrálu-podniku ÚV SSM, dobře přikrytý a připravený do budoucna. A proto mladý holky a chlast, a veks. Tak je znám na Praze 3 již od mlada. A dnes- zastupitel za Prahu 3, do nedávna se s. Pechou a s. Vavrovou vedl komisi, která měla na starosti výstavbu Prahy 3. Proto ty ohromný monstra bytová, dnes z poloviny neobydlená, návrhy podzemních garáží chtěli realizovat a projednávali je zcela vážně - oni nýmandi bez řádného vzdělání! A dnes oba, tj. hurda a pecha jsou oporami ODS také na "velké" radnici! Hurda byl s dobrým finančním ohodnocením člen představenstva Pražské plynárenské, později a dosud v dozorčí radě Pražského dopravního podniku! Bez řádného vzdělání- hochštapler!
A co pecha? Ten od začátku OF na Praze 3 (s Borsem ) a s copánkem postupně si razil cestu jako radní na Praze 3 (jen 60 tis.) až později to dotáhl na radního za kulturu- prznil co se dalo, spolupracoval s prcířem za ODS Richterem. Ten až do nedávné chvíle také člen 21 mnohdy "odborníků" z ODS- viz nýmand Nosek(ani maturitu nedal ! ).A všechno jak říkají lidé o pechovi jen za peníze, peníze, peníze. Má asi velkou hypotéku na byt ! A dnes je předseda klubu zastupitelů ODS na velké radnici- to je jako dříve hnus "stranická skupinaODS". Nedlouho po volbách vypadla ze zastupitelstva aranžérka s. Vavrová, která byla v posledních volbách jedním z lídrů ODS na Praze 3, jinak nýmand a potřebná jen na hlasování v komisi pro výstavbu a rozvoj Prahy 3! Skutečně tak odborně zdatná. Tedy pecha, hurda, Vavrová!
No a k sladkovskému. Pro studium si najděte knihu Kmotr (ne hurda, jak je dnes nazýván) ale Kmotr Mrázek. Tam se dozvíte o policajtovi sladkovském věcí! Ten se z čistajasna objevil jako lídr ODS do voleb, po zvolení se stal zástupcem starostky (alespoň 60 tis.), po neúspěšném puči ODS proti starstce z TOP 09 s nýmandy Kalouskem a Srpem), rozpad koalice , odvolání a dnes jako předseda kontrolního výboru! On, který měl vazby jako policajt(?) na mafiána Mrázka! Proto by měl ze své profese řádně fachat při objasňování zlodějen ODS!
Panu alexandrovi Bellovi úsměvnou říčku. V minulém režimu když byl svržen jakýsi Ben Bella, mezi lidem se říkalo, oni mají Ben Bellu (snad Alžířané) a my- občané máme starou belu! Tak ať to neskončí jako tehdy! Spíše bych si přál, aby volby skončily totální úpadkem ODS na Praze 3. Ta neměla nikdy slušný lidi v čele- všechno byli a jsou vyžírky! Bohužel málo vzdělaní. Myslíte si, že bakalář čehosi stačí? Ale u pechy ano! Pane Bello, vzal jste si na ramena ohromné problémy, které tu zbyly z vládnutí ODS v minulém období pod vedením kozyplíkové a modré vlády nýmandů v Praze 3 s ní ss. lochmanů, martina bendy, pechů, a dalších "odborníků" typu císařů, števičů...
To jsou průsery-měly by padat hlavy a fasování tepláků!


Reagovat  Reagovat s citací


Gramatika ti nic neříká

27.5.2013 17:09 vložil Ez3kiel

Dle úrovně Vašeho příspěvku hodnotím, že jste vystudovaný dlaždič, vytýkat lidem nevystudovanost a mít tolik hrubek v textu o Vás dost vypovídá.Reagovat  Reagovat s citací


Re: Gramatika ti nic neříká

8.6.2013 13:52 vložil Jájá

Vážený Ez3kieli, máte pravdu, že předchozí příspěvek se špatně čte a obsahuje řadu gramatických chyb.
Jenže tento přispěvatel o nás a našich životech pravděpodobně nerozhoduje, jako nedostudovaní kluci na radnici, co spolu mluví.
Co Vy víte, může být třeba dobrým řemeslníkem. A od toho mlálokdo očekává, že bude vynikjícím literátem.
Dal bych mu tedy za pravdu.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama