Diskuse

Žižkovská ODS má nové vedení

Vložit nový příspěvek

Re: Hurda, Pecha, Sladkovský

28.3.2013 17:26 vložil Mirek

jako zdroj informací např. o ceně elektrokol je určitě užitečný.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Hurda, Pecha, Sladkovský

30.3.2013 00:49 vložil ???

Je to trohu podivné. "Moc" na radnici má vzniknout zvolením nikoliv zaměstnaneckým poměrem. Pokud "využívá" informace získané při pracovní činnosti k činnosti politické, tak by ho měli ihned vyhodit. Tohle nebude dělat dobrotu. Předseda politické strany, která bude veškerou politickou agendu až do příštích voleb zakládat na kritice a napadání aktivit nynější koalice nemá být zaměstnancem úřadu, který chce ovládnout.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Hurda, Pecha, Sladkovský

26.5.2013 16:04 vložil MČ Praha 3 (úředník)

Thle pánové jsou skutečně oporou ODS! Pan hurda za mlada , po vyučení začal pracovat ve Stavocentrálu-podniku ÚV SSM, dobře přikrytý a připravený do budoucna. A proto mladý holky a chlast, a veks. Tak je znám na Praze 3 již od mlada. A dnes- zastupitel za Prahu 3, do nedávna se s. Pechou a s. Vavrovou vedl komisi, která měla na starosti výstavbu Prahy 3. Proto ty ohromný monstra bytová, dnes z poloviny neobydlená, návrhy podzemních garáží chtěli realizovat a projednávali je zcela vážně - oni nýmandi bez řádného vzdělání! A dnes oba, tj. hurda a pecha jsou oporami ODS také na "velké" radnici! Hurda byl s dobrým finančním ohodnocením člen představenstva Pražské plynárenské, později a dosud v dozorčí radě Pražského dopravního podniku! Bez řádného vzdělání- hochštapler!
A co pecha? Ten od začátku OF na Praze 3 (s Borsem ) a s copánkem postupně si razil cestu jako radní na Praze 3 (jen 60 tis.) až později to dotáhl na radního za kulturu- prznil co se dalo, spolupracoval s prcířem za ODS Richterem. Ten až do nedávné chvíle také člen 21 mnohdy "odborníků" z ODS- viz nýmand Nosek(ani maturitu nedal ! ).A všechno jak říkají lidé o pechovi jen za peníze, peníze, peníze. Má asi velkou hypotéku na byt ! A dnes je předseda klubu zastupitelů ODS na velké radnici- to je jako dříve hnus "stranická skupinaODS". Nedlouho po volbách vypadla ze zastupitelstva aranžérka s. Vavrová, která byla v posledních volbách jedním z lídrů ODS na Praze 3, jinak nýmand a potřebná jen na hlasování v komisi pro výstavbu a rozvoj Prahy 3! Skutečně tak odborně zdatná. Tedy pecha, hurda, Vavrová!
No a k sladkovskému. Pro studium si najděte knihu Kmotr (ne hurda, jak je dnes nazýván) ale Kmotr Mrázek. Tam se dozvíte o policajtovi sladkovském věcí! Ten se z čistajasna objevil jako lídr ODS do voleb, po zvolení se stal zástupcem starostky (alespoň 60 tis.), po neúspěšném puči ODS proti starstce z TOP 09 s nýmandy Kalouskem a Srpem), rozpad koalice , odvolání a dnes jako předseda kontrolního výboru! On, který měl vazby jako policajt(?) na mafiána Mrázka! Proto by měl ze své profese řádně fachat při objasňování zlodějen ODS!
Panu alexandrovi Bellovi úsměvnou říčku. V minulém režimu když byl svržen jakýsi Ben Bella, mezi lidem se říkalo, oni mají Ben Bellu (snad Alžířané) a my- občané máme starou belu! Tak ať to neskončí jako tehdy! Spíše bych si přál, aby volby skončily totální úpadkem ODS na Praze 3. Ta neměla nikdy slušný lidi v čele- všechno byli a jsou vyžírky! Bohužel málo vzdělaní. Myslíte si, že bakalář čehosi stačí? Ale u pechy ano! Pane Bello, vzal jste si na ramena ohromné problémy, které tu zbyly z vládnutí ODS v minulém období pod vedením kozyplíkové a modré vlády nýmandů v Praze 3 s ní ss. lochmanů, martina bendy, pechů, a dalších "odborníků" typu císařů, števičů...
To jsou průsery-měly by padat hlavy a fasování tepláků!


Reagovat  Reagovat s citací


Gramatika ti nic neříká

27.5.2013 17:09 vložil Ez3kiel

Dle úrovně Vašeho příspěvku hodnotím, že jste vystudovaný dlaždič, vytýkat lidem nevystudovanost a mít tolik hrubek v textu o Vás dost vypovídá.Reagovat  Reagovat s citací


Re: Gramatika ti nic neříká

8.6.2013 13:52 vložil Jájá

Vážený Ez3kieli, máte pravdu, že předchozí příspěvek se špatně čte a obsahuje řadu gramatických chyb.
Jenže tento přispěvatel o nás a našich životech pravděpodobně nerozhoduje, jako nedostudovaní kluci na radnici, co spolu mluví.
Co Vy víte, může být třeba dobrým řemeslníkem. A od toho mlálokdo očekává, že bude vynikjícím literátem.
Dal bych mu tedy za pravdu.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama