Diskuse

Březnové Radniční noviny aneb vzkazy politiků za obecní peníze

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: Kdo je tady hodny a kdo spatny?

15.3.2010 00:03 vložil Petr Jurutka

Ano - presvedcilo by mne, kdyby po pripadne zmene politickych fareb na radnici byli obe zdruzeni stejne kriticke a iniciativni i treba k Zelenym, nebo kdyby clenove vyboru zdruzeni nejak pochopitelne vysvetlili, jakou maji osobni motivaci venovat svuj cas praci pro zdruzeni a riskovat prip. zaloby. Mozna to zni hloupe - zadat po lidech,kteri zrejme chteji nezistne zmenit dulezite veci ve svym okoli k lepsimu aby se obhajovali a neco vysvetlovali, ale vite jak to dnes je - za vsim jsou penize a kdyz se nahodou objevi iniciativa, ktera s podporou politiku (SZ) rika, ze ji jde o spravedlnost, vyvola to asi v hodne lidech otazky a (spis instinktivni) podezreni.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Kdo je tady hodny a kdo spatny?

15.3.2010 08:23 vložil Bob1

Nezlobte se na mě, ale máte v tom dost zmatek. Motivace Sdružení Žižkov nejen sobě má motivaci zcela jasnou a její členové se jí nijak netají. Všichni jsou nájemníci obecních bytů a usilují o jejich privatizaci. Tedy mají jasný a dá se říci i finančně motivovaný zájem. Podle mě v tom nelze hledat žádné spiknutí a řekl bych, že způsob prosazování jejich zájmů je zcela přirozený.

Kauza3 má k politice samotné blíže. Před časem zde vyšel článek, kde sami autoři přiznávají svůj vztah k politice v Praze 3 - http://www.kauza3.cz/dobre-kauzy/KAUZA3cz-hlasna-trouba-mimozemstanu.html

Obecně platí, že když nejste spokojen s děním na radnici, kritizujete ty, kteří to dění utvářejí. Dnes má na radnici Prahy 3 absolutní moc ODS a ČSSD jí přitakává, jelikož byla v letech 2002 - 2006 s ODSkou ve velké koalici. Ostatní opoziční zastupitelé nemají možnost cokoliv ovlivnit. Radnice se jejich názory neřídí ani z jednoho promile. Takže jejich kritika se prakticky nemá na čem zakládat.Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo je tady hodny a kdo spatny?

15.3.2010 09:11 vložil Petr Jurutka

Nezlobim se na Vas a zmatek v tom mam - to priznavam. Kazdopadne dekuji vsem za nazory/vysvetleni.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Kdo je tady hodny a kdo spatny?

17.3.2010 14:56 vložil Bohuslava Kočvarová

Dobrý den, pokusím se Vám jako jednatelka OS ŽNS vysvětlit svou motivaci nosit svou vlastní kůži na trh, věnovat spoustu času, energie i oprávněných obav z napadání v tisku a žalob a občas nasypat i vlastní peníze na základní provoz. Mou zásadní motivací je jednaznačně snaha a víra, že chod veřejných záležitostí lze změnit ku prospěchu většiny obavatel Prahy 3. Kdyby se podařilo jen něco málo, není to práce zbytečná. Mohu Vás ubezpečit, že za žádnou politickou stranu nekopeme. Ani nejsme natřeni nazeleno. Jednatel pan Stropnický je sice členem SZ, ale je to jeho osobní věc. Snažíme se spolupracovat se všemi,kteří mají stejné cíle jako my. Možná by stačilo podívat se na naše webové stránky.... Jestli vyvoláváme podezření, tak už opravdu nevím, jak vás přesvědčit!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama