Diskuse

Březnové Radniční noviny aneb vzkazy politiků za obecní peníze

Vložit nový příspěvek

Tohle čítávám často:

15.3.2010 08:43 vložil chk

Petr Jurutka "...zda jejich ucelem neni vytlacit lidi z radnice, kteri jsou prave u koryta a nahradit je jinyma, kteri se ale nakonec budou chovat stejne..."
A bohužel se mi nikdy nepodařilo zjistit, co měl autor vlastně na mysli. To je přeci princip demokracie, snažit se vystrnadit od koryt lidi, kteří totálně selhali! A když si srovnám podmínky, za jakých privatizoval své dva byty místostarosta Lochman a za jakých je (možná) budou moci privatizovat občané jaksi.... méně rovní než ti rovnější.... tak už to není jen na vytlačení od koryta, ale přímo na defenestraci.
Takže co jste tím chtěl říci? Že je lepší tam nechat ty, o kterých už víme, co jsou zač? Jsou to nějací Vaši oblíbení straníci?
P.S. Ve sdružení Žižkov... atd nejsem a Matěje Stropnického rád nemám. Ale současné vedení radnice určitě nesplňuje to nejzákladnější zadání, které plnit má. Totiž pracovat v zájmu občanů Prahy 3.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Tohle čítávám často:

15.3.2010 09:01 vložil Petr Jurutka

Ne, ne, Hurda a spol. nejsou moji oblibeni stranici, jen se snazim zjistit, kdoze jim to dela opozici v sdruzenich Zizkov (nejen) sobe a Kauza3 resp. kym by meli byt Hurdovci podle techto sdruzeni nahrazeni.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Tohle čítávám často:

15.3.2010 22:23 vložil chk

Já myslím, že Kauza3 určitě nikoho nahrazovat nemá. Je to informační alternativa ke zcela nechutným Radničním novinám, které chrlí propagandu jak od doktola Göbbelse blahé paměti.
Sdružení Žižkov nejen sobě by podle mě nikdy nevzniklo, kdyby chování radnice co se týče privatizace bytového fondu bylo alespoň trochu standardní. Zatím je zřejmě nejhorší v republice. Možná trochu konkuruje Praha 10, ale jinak to nemá obdoby. Ve všech městech, kde privatizace probíhala (a byla taková města, kde nedocházelo téměř k restitucím v důsledku předchozího odsunu německého byvatelstva a tak se privatizovalo skoro všechno), bylo hlavním cílem levně a dostupně prodat co nejdříve byty jejich nájemníkům jako náhradu neexistujícího soukromého vlastnictví za starého režimu, a také aby došlo k uvolnění trhu a snížení vnitřního dluhu způsobeného zanedbaností bytového fondu. Privatizace většinou skončila již v devadesátých letech. To, co předvádí radnice Prahy 3 (dříve velká koalice ODS - ČSSD, dnes jenom ODS) je opravdové zoufalství a v některých případech i nehorázná drzost (Lochman&spol.). Samozřejmě se dalo čekat, že si na tom někdo ohřeje svou politickou polívčičku, ale situace většiny nájemníků začíná být dost zoufalá.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama