Diskuse

Březnové Radniční noviny aneb vzkazy politiků za obecní peníze

Vložit nový příspěvek

Re: Tohle čítávám často:

15.3.2010 09:01 vložil Petr Jurutka

Ne, ne, Hurda a spol. nejsou moji oblibeni stranici, jen se snazim zjistit, kdoze jim to dela opozici v sdruzenich Zizkov (nejen) sobe a Kauza3 resp. kym by meli byt Hurdovci podle techto sdruzeni nahrazeni.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Tohle čítávám často:

15.3.2010 22:23 vložil chk

Já myslím, že Kauza3 určitě nikoho nahrazovat nemá. Je to informační alternativa ke zcela nechutným Radničním novinám, které chrlí propagandu jak od doktola Göbbelse blahé paměti.
Sdružení Žižkov nejen sobě by podle mě nikdy nevzniklo, kdyby chování radnice co se týče privatizace bytového fondu bylo alespoň trochu standardní. Zatím je zřejmě nejhorší v republice. Možná trochu konkuruje Praha 10, ale jinak to nemá obdoby. Ve všech městech, kde privatizace probíhala (a byla taková města, kde nedocházelo téměř k restitucím v důsledku předchozího odsunu německého byvatelstva a tak se privatizovalo skoro všechno), bylo hlavním cílem levně a dostupně prodat co nejdříve byty jejich nájemníkům jako náhradu neexistujícího soukromého vlastnictví za starého režimu, a také aby došlo k uvolnění trhu a snížení vnitřního dluhu způsobeného zanedbaností bytového fondu. Privatizace většinou skončila již v devadesátých letech. To, co předvádí radnice Prahy 3 (dříve velká koalice ODS - ČSSD, dnes jenom ODS) je opravdové zoufalství a v některých případech i nehorázná drzost (Lochman&spol.). Samozřejmě se dalo čekat, že si na tom někdo ohřeje svou politickou polívčičku, ale situace většiny nájemníků začíná být dost zoufalá.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama