Diskuse

Březnové Radniční noviny aneb vzkazy politiků za obecní peníze

Vložit nový příspěvek

Trilete deti pane Lochmana

23.3.2010 12:38 vložil Janda

Jeste ze ma Lochman ty deti. Prvni byt, ktery zprivatizoval, mu byl podle vlastniho vyjadreni maly (kvuli detem), tak potreboval vetsi. Na strankach Kauzy 3 se lze docist, ze místo aby zadal obec o vetsi byt, tak sel do souteze a vyhral do najmu dalsi byt, ktery se shodou okolnosti okamzite privatizoval za skoro nejlepsi ceny v Praze. :) Dnes se mu deti hodi opet - preci si nikdo na neho nesmi dovolit pred jeho detmi.
Pritom k praci politika proste patri, ze jeho deti mohou obcas slyset o svych rodicich neco nepekneho. Je to pomerne normalni projev demokracie - zejmena kdyz mnohacetne fotky pana Lochmana vidi kazdy pravidelne v RN, a je tedy znamou osobou :) Clovek, kteremu tohle tak bytostne vadi, nema v politice, pravdepodobne, co delat. A nebo by se mel chovat tak, aby obcane jeho obce nemeli duvod k takovemu jednani. Nebo se pletu?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Trilete deti pane Lochmana

23.3.2010 12:51 vložil Bob1

Je to jako se vším. Ta věc je nežalovatelná, jelikož nikdo nemůže prokázat, že zde došlo k zneužití nějakých neveřejných informací, nebo dokonce, že to pan Locham od začátku sám naplánoval. Můžeme žehrat nad nedokonalými zákony, či nad špatnou kulturou naší politiky.

Jediné, co může občan dělat je, že bude křičet do světa co se stalo. Snad bude mít co nejvíce lidí rozum a nebude lidi jako je Locham a spol. volit. Věřím, že je to pro někoho nepříjemné, ale jiná cesta bohužel neexistuje. Kdo jde do politiky a kdo dělá takovéhle věci s tím musí počítat. Jediná cesta je medializace.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Trilete deti pane Lochmana

30.3.2010 15:26 vložil Zdenka Bobrová

Za to si můžeme tak trochu sami. Co jsme si volili to máme. Musíme přistupovat k urnám zodpovědně. ted už s tímn nic neuděláNa podzim budeme mít možnost všem na radnici poskytnout dlouhodobé či trvalé politické prázdniny.


Reagovat  Reagovat s citací


Chudák Lochman

23.3.2010 16:26 vložil Lollobrigida

Začnu trochu nepodloženými informacemi, což je, že Lochman koupil byty ve Slezské dva - jeden na sebe a jeden koupil už odrostlý synek, který byt vzápětí zpeněžil. Asi by se to dalo dohledat v katastru nemovitostí. Další informace je, že před privatizací obklady v domě dělal nějaký p. Spálenko a modernizace byla v bytě provedena za 1.670 tis. Kč.
Podložená informace je, že než koupil byt, byla v domě opravena dešťová kanalizace za cca 507 tis. Kč. Takže až takovou ruinu chudák nekupoval.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama