Diskuse

Cosa Nostra Pragensis

Vložit nový příspěvek

HURÁ !! ODS PADLA :-))

24.3.2009 20:23 vložil Jéža

snad nám to bude k něčemu dobré


Reagovat  Reagovat s citací


Re: HURÁ !! ODS PADLA :-))

24.3.2009 21:21 vložil JirkaP

UFF. Tak v tomto pripade opravdu radost nemam. V Praze 3 bych ODS nikdy nevolil. Ale radovat se z vitezstvi oranzovorudych gauneru v parlamentu, mi neprijde normalni.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: HURÁ !! ODS PADLA :-))

24.3.2009 22:39 vložil chk

Bohužel, je to tak. Relativně slušnou vládu (zvlášť po výměně Řebíčka) porazil Paroubek, jehož projev před hlasováním mi připadal více "gottwaldovský", než jakýkoli projev libovolného současného komunisty.
A i kdyby byla ODS poražena na Praze 3, právě od místních sociálních demokratů, situaci by to vůbec nezlepšilo. ODS a ČSSD zde stále "jedou" v jakési skryté koalici a nevzpomínám si, že by v dobách skutečné koalice ODS - ČSSD bylo na Praze 3 cokoliv jinak než teď.


Reagovat  Reagovat s citací


Poděkování

20.3.2009 09:47 vložil Magda

Děkuji všem občanům, kteří se na jednání vypravili a bojovali za zájmy nás všech. Musím se přiznat, že pečlivě celé dění na radnici sleduji a cítím naprosté zoufalství a ubohost. Jedinou nadějí jsou blížící se volby a poučení voliči, kteří snad vezmou rozum do hrsti a vyženou škodíky.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Poděkování

20.3.2009 10:32 vložil Pedro

Tak jest. Díky všem, kteří se s tím snaží něco udělat. Jsme rukojmí radnice a těžko se s tím něco dělá... Trpí tím celá Praha, vláda ODS už vykonala za dobu 20 let své, je Praha je dneska takové malé Palermo - tj. plno lidí je napojeno na penězovod z radnice a udělají maximum, aby tam příslušní pánové ještě dlouho zůstali...


Reagovat  Reagovat s citací


Luxusní :)

20.3.2009 09:37 vložil Pedro

Tohle je jeden z nejlepších příspěvků, co jsem četl :). Je to fakt taková Cosa Nostra.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama