Diskuse

Farmářské trhy na Jiřáku a politika

Vložit nový příspěvek

Důvodová zpráva byla dodatečně upravována

20.12.2016 11:09 vložil Petr

Věty:

"Vítězný uchazeč kromě splnění požadavků VŘ nabídl zdarma dodávku čerstvé zeleniny a ovoce z farmářských trhů pro ZŠ zřízené MČ Praha 3 v hodnotě 20 tis. Kč/měsíc a pro seniory v příspěvkových organizací zřízených MČ Praha 3 v hodnotě 15 tis. Kč/měsíc. A současně slevu ve výši 10% na nákup potravin pro občany MČ Praha 3 starší 65 let."

byly do důvodové zprávy k výběrovému řízení vloženy dodatečně. Je to dobře patrné díky odlišné velikosti písma právě těchto dvou vět (http://www.praha3.cz/getFile/case:show/id:217725). Jak k tomu došlo? Byly dodatečně vykopírovány z emailu, který "dolaďoval" výsledky řízení?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Důvodová zpráva byla dodatečně upravována

10.1.2017 09:36 vložil Petr

Návrh smlouvy, kterou má podle usnesení rady starostka s World Production podepsat, žádné ovoce do škol ani slevy nezmiňuje. Město si odmítá pořadatele zavázat, aby tyto sliby dodržel. Není pravda, že nejde měnit smlouvu, která byla přílohou výzvy k podání nabídek. Ovoce a slevy jsou tak pouhé deklarace a dodatečné účelové odůvodnění, aby se mohly trhy předat cateringové firmě navázané na Městskou část.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama