Diskuse

Farmářské trhy na Jiřáku a politika

Vložit nový příspěvek

trhy na JIŘÁKU

20.12.2016 18:37 vložil Dana Šedivá

Každou sobotu obdivuji ty lidičky v mrazu v létě jak s dobrou náladou a nadšením pracují.Nechápu proč jim,někdo chce vše znechutit,připravit je o práci.Je to nespravedlivé. A ten kdo to zavinil at se stydí.Ale není se čemu divit žijeme ČR.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: trhy na JIŘÁKU

20.12.2016 18:46 vložil Jan Medřický

Zkuste si připustit, že pan Rut lže, jak když tiskne. Bohužel i taková je politika. Trhy tam budou a budou tam stejní trhovci. Akorát to bude zastřešovat jiná organizace, která vyhrála výběrové řízení.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: trhy na JIŘÁKU

28.12.2016 15:16 vložil Vojta Sedláček

Takže firma, která to za těch šest let dostala na vysokou úroveň tím, že tyhle farmáře a ostatní sehnala, tak v tuhle chvíli to převezme jiná firma, která přijde k hotovému? Pokud bude vše stejné, tak nechápu, jak narychlo založená firma fungující jen přes subdodavatele může vyhrát nad firmou, která to celé rozjela. Navíc když byla cena za pronájem daná...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: trhy na JIŘÁKU

28.12.2016 15:24 vložil Otto

No a není to taky o tom, že Archetyp dostal v prvních 4 letech úlevu v hodnotě 4,8 MIL Kč? Zatímco teď bojuje o možnost pořádat trhy za 100 000 měs., tak v prvních 4 letech pro něj radnice postavila tržiště, platila energie a Archetyp za to všechno nemusel platit ani korunu.
Oni to tržiště sice zavedli, ale rozhodně to nebylo zadarmo.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama