Diskuse

Jde na Praze 3 pouze o vysazení stromu Anežky České?

Vložit nový příspěvek

klubovna

20.2.2012 19:09 vložil Jirka P.

Ta klubovna vypadá super!


Reagovat  Reagovat s citací


..nejde o strom,ani o skauty

20.2.2012 15:20 vložil miki

..nez probehne kolaudace" sportovne relaxacniho centra",ktere uz na parukarce buduji vyznavaci zdraveho stylu zivota,nebude po skautech ze 4.pristavu Jana Nerudy na zizkove ani pamatka..vice informaci vam podaji vasi zastupitele z ODS a urcite i nekdo z Top 009.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: ..nejde o strom,ani o skauty

21.2.2012 15:03 vložil smisek

Za tím je určitě Hurda! Co myslíte? Za vším je totiž Hurda :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: ..nejde o strom,ani o skauty

21.2.2012 15:07 vložil Marie

Bohužel... Vzpomeňte si jak v ČT dával do kontrastu krásné nové paneláky Central Parku a pak ukazoval směrem ke klubovně na to hnusné zdevastované území parku..., to je potřeba taky zastavit něčím novým, hezkým, neobyvatelným.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: ..nejde o strom,ani o skauty

21.2.2012 15:12 vložil smisek

Už je to tady, už je to tady! Tak jo...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: ..nejde o strom,ani o skauty

21.2.2012 15:22 vložil Iont

Jestli je zatím Hurda nebo ne, lze těžko z těchto informací vyvozovat, ale něčí zájem, aby strom nebyl vysazen před skautskou klubovnou, evidentně existuje. Asi to bude zájem někoho, kdo má s daným územím nějaký záměr.
Koneckonců ať se nám Olšanské náměstí líbí nebo ne, je to něco jako centrum dnešní Prahy 3... Každý tudy občas jezdí a každý ví, kde Olšaňák je. Do centra je to kousek, hned vedle oblíbeného parku, dobrá občanská vybavenost... Pro developery skvělé sousto. A skauti holt překážejí. Je lhostejné, jestli je původcem Hurda nebo někdo jiný, tohle je prostě špatná věc.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: ..nejde o strom,ani o skauty

22.2.2012 19:34 vložil kkk

Radnice chce skauty vyhodit. To se ví už delší dobu. Lípa vysazená na pozemku u klubovny by mohla být v budoucnu problém při případném kácení a bourání klubovny. Přeci jen by vypadalo hodně špatně, kdyby radnice MČ kácela lípu Anežky České. Chytla by se toho média atd.. Už takhle mají problém s Ortanárií a změnou územního plánu.

Je zajímavé, že nikomu z občanů nevadí, že chce TOP 09 a ODS zlikvidovat místo, které si skauti sami vytvořili ( i když z peněz MČ). Místo, které je využíváno pro děti a mládež, kde se nepodporují drogy (alkohol, cigarety), a které vede děti k něčemu užitečnému.

Verbež z ODS se nezastaví vážně před ničím.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: ..nejde o strom,ani o skauty

25.2.2012 20:42 vložil Iont

A ještě mě napadá jedna věc. Olšanské náměstí je vlivem mnoha zásahů dost zdevastované a je to spíš důležitá křižovatka než náměstí. Stavebně-developerský potenciál místa je přesto obrovský... Najdeme tu velké nezastavěné plochy, navíc lze i konstatovat, že Olšanské náměstí čeká i na svou kompletní rekultivaci. Snaha o likvidaci skautské klubovny je zřejmě jedním z prvních kroků developerské loby...


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama