Diskuse

Reakce na příspěvek

Tohle bych jako prostý občan...

18.12.2011 11:47 vložil chk

...tedy nečlen občanských iniciativ a politicky nečinný také rád podpořil.

Je vidět, že Pecha a Hurda se snaží poskočit o kategorii výše a své čachry s pozemky a územními rozhodnutími si posichrovat i na celopražské úrovni. Tady se bojím, že chtějí vyměnit podporu novému vedení za tuto "malou domů", tedy malou opravdu v úvozovkách.
Nicméně jakožto laik si myslím, že pokud se této pochybné transakci má zabránit, mělo by se začít u kořenů. Zpochybnit především onu více nežli spornou výměnů pozemků, která je vlastně obyčejnou krádeží, a kdokoliv, kdo má k dispozici stranického právníka, by na to mohl snadno podat trestní oznámení. Dále by bylo dobré zpochybnit onu změnu územního plánu na úrovni Prahy 3, která zajisté neměla všechny právní náležitosti a měla by tak být zcela neplatná hned od začátku.
Otázkou zůstává, proč se o to nepokusí někdo, kdo se nějakou politickou činností ohání a určitě má větší možnosti nežli já, obyčejný občan. Kdo má za sebou zázemí politické strany, její právní oddělení. Nebo je snadnější mít svého nepřítele a jenom na něj ukazovat? Mám to trestní oznámení napsat sám (prý to jde jen přes e-mail) a riskovat, že to někdo smete pod stůl....?antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama