Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Tohle bych jako prostý občan...

25.1.2012 09:08 vložil Kardinál Fabio Pigliapoco

Tak mi přijde, že máte poněkud zkreslené představy o tom, jak to v politických stranách na komunální úrovni funguje. Nejlepší je formulace "jste členem politické strany, tedy nejste pouhý dobrovolník". To si myslíte, že členství ve straně je nějaká forma zaměstnání? Že členové dostávají plat a mohou si k tomu ještě nárokovat právnické služby?

Co se týče oznámení na neznámého pachatele - podobných oznámení bylo v Praze 3 již dlouhá řada. Pamatuji se třeba na některé pokusy, které v tomto duchu dělal klub Demokratů Jana Kasla pod vedením Tomáše Mikesky. Jenže nikdy se nic neprokázalo. A v zásadě se ani nemůže prokázat. Všechny ty do očí bijící sviňárny schvaluje celé zastupitelstvo jako kolektivní orgán. Je to prostě řádné rozhodnutí většiny řádně zvolených zástupců všech politických stran. Je to svinstvo, ale v zásadě to není protiprávní. Jediné co lze, je věc medializovat a říkat voličům co jimi zvolení zástupci prosazují v jejich neprospěch.

A za zmínku také stojí, že sám Hurda je velmi opatrný a často se hlasování zdržuje. Právě proto, aby jej někdo nemohl obvinit ze střetu zájmů. I bez něj to odvolí zastupitelští otroci, které si před sebe staví a kterých má již několikáté volební období v zastupitelstvu většinu. On není tak vymaštěný jako Jančík. Hurda mohl být už několikrát starostou a vždycky tam raději vystrčil nějakou otrockou nulu, jež za něj udělala špinavou práci - takového bílého koně. Kde je dnes starosta Český? Vrátil se k práci kuchaře. Kde je první dáma Kozumplíková? Užívá si na chatě důchod. Hurda si z povzdálí tahá za své nitky a směje se na celé kolo.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama