Diskuse

Kauza 3 se připojuje k dopisu zaslanému primátorovi doc. MUDr. Bohuslavu Svobodovi, CSc

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Tohle bych jako prostý občan...

25.1.2012 00:30 vložil chk

O voze... a o koze, pane Stropnický.
Jste členem etablované politické strany, nejste tedy jen pouhý dobrovolník realizující se v politice "po práci". Kontaktujte tedy ústředí Vaší firmy, vyžádejte si právní pomoc, a pak můžete podat docela obyčejné trestní oznámení na neznámého pachatele za onu výměnu malinkatého (a povinného) parkoviště vedle Central parku za lukrativní pozemky pod Parukářkou. Nebo zveřejněte studii vypracovanou právním oddělením Vaší strany, že to prostě nejde, a i když se jedná o nemorální jednání, podle našich stejně nemorálních zákonů je to v pořádku. Pak Vám tu vizi budeme věřit.
P.S. A to platí pro každou stranu, účastnící se politického dění na Praze 3.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Tohle bych jako prostý občan...

25.1.2012 09:08 vložil Kardinál Fabio Pigliapoco

Tak mi přijde, že máte poněkud zkreslené představy o tom, jak to v politických stranách na komunální úrovni funguje. Nejlepší je formulace "jste členem politické strany, tedy nejste pouhý dobrovolník". To si myslíte, že členství ve straně je nějaká forma zaměstnání? Že členové dostávají plat a mohou si k tomu ještě nárokovat právnické služby?

Co se týče oznámení na neznámého pachatele - podobných oznámení bylo v Praze 3 již dlouhá řada. Pamatuji se třeba na některé pokusy, které v tomto duchu dělal klub Demokratů Jana Kasla pod vedením Tomáše Mikesky. Jenže nikdy se nic neprokázalo. A v zásadě se ani nemůže prokázat. Všechny ty do očí bijící sviňárny schvaluje celé zastupitelstvo jako kolektivní orgán. Je to prostě řádné rozhodnutí většiny řádně zvolených zástupců všech politických stran. Je to svinstvo, ale v zásadě to není protiprávní. Jediné co lze, je věc medializovat a říkat voličům co jimi zvolení zástupci prosazují v jejich neprospěch.

A za zmínku také stojí, že sám Hurda je velmi opatrný a často se hlasování zdržuje. Právě proto, aby jej někdo nemohl obvinit ze střetu zájmů. I bez něj to odvolí zastupitelští otroci, které si před sebe staví a kterých má již několikáté volební období v zastupitelstvu většinu. On není tak vymaštěný jako Jančík. Hurda mohl být už několikrát starostou a vždycky tam raději vystrčil nějakou otrockou nulu, jež za něj udělala špinavou práci - takového bílého koně. Kde je dnes starosta Český? Vrátil se k práci kuchaře. Kde je první dáma Kozumplíková? Užívá si na chatě důchod. Hurda si z povzdálí tahá za své nitky a směje se na celé kolo.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Tohle bych jako prostý občan...

25.1.2012 11:01 vložil Ondřej Rut (SZ)

Vážený chk, vraťte se zpět na zem. Strana zelených, ani zastupitelský klub ŽNS nedisponuje žádným placeným právníkem. Sama Strana zelených, kterou nazýváte etablovanou politickou stranou nedostává od státu v současné době žádné finanční prostředky za mandáty, sami členové SZ v Praze 3 přispívají ze svých soukromých prostředků na činnost strany, aby vůbec mohla fungovat. SZ má v dnešní době problém udržet v Praze jedinou kancelář, kterou má v celé republice a nedisponuje prostředky, kterými by mohla zaplatit hlavního manažera nebo tiskového mluvčího. To co děláme jako zastupitelé v Praze 3, děláme skutečně ve svém volném čase po našem občanském zaměstnání. Někteří z nás si kvůli našim akcím pro veřejnost berou v práci dovolenou apod. Tím si prosím nechci stěžovat, to co děláme, děláme rádi, jen konstatuji jak to je v reakci na Vaše velmi zkreslené vidění komunální politiky. Myslím, že každý, kdo zde komentuje místní politické dění by tohle měl mít na paměti.

S pozdravem,

Ondřej Rut


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama