Diskuse

Mimořádné zastupitelstvo: Všem jde o zachování kvalitních farmářských trhů, cesty se liší

Vložit nový příspěvek

Re: Re: vypočítavost?

27.1.2017 08:29 vložil Jakub

Podle Vás je obvinění z klientelismu a označení "nálepkou" zlodějíček vhodnou formou pro vyjádření vlastní pochybnosti? Myslím, že je to spíš trapná forma politiky. Zelení jsou jak želé.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: vypočítavost?

27.1.2017 09:28 vložil sunegha

Dobrý den,

vedle Zelených jsou členy klubu Ž(n)S nestraníci, členové KDU-ČSL a STAN, všichni se v názoru na farmářské trhy shodli. Myslíte si o všech, že jsou jako želé, když se jedná o názor celého klubu ?
Mimochodem, z hlediska mého názoru na podnikání je asi logické, že dávám přednost osvědčené kvalitě privátního subjektu před kvalitou nejistou. Myslíte si, že se mýlím ? A v čem ?

JUDr.Tomáš Sunegha, člen KDU-ČSL zvolený na kandidátce Ž(n)S


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: vypočítavost?

30.1.2017 01:29 vložil Andrea

To sice není, ale pro to snad ještě nemusíme zeleňoury podezřívat z vypočítavosti. To, že někdo nehledá slovíčka a řekne, co ho napadne, svědčí o neotesanosti, nikoliv o vypočítavosti. Ostatně kdo umí formulovat své myšlenky vhodnou formou, ať hodí první po zeleňourech kamenem.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: vypočítavost?

30.1.2017 11:07 vložil Jakub

je to cílené. Oni prostě dělají politiku a pouští se těmi, jak říkáte slovíčky, do každého, kdo je proti nim. A jak se dostali z koalice do opozice, tak se překabátili i v tomhle.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama