Diskuse

Občan Sláma: Otevřený dopis starostce a Radě MČ Prahy 3 - Vymažte Pavla Hurdu z Knihy cti

Vložit nový příspěvek

minulost vs. současnost

6.8.2014 00:39 vložil František Nekvapil

Proč se na "objektivním" webu kauzy3 zabýváte stále jen minulostí a součsné kauzy, které hýbou Prahou 3, přecházíte mlčením?
viz např.: http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/266286/jak-si-politici-jedi-z-nasich-penez-humry-svickovou-a-sneky-se-to-na-uctenkach-jen-hemzi.html
Vaši "objektivitu" to poněkud zpochybňuje.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: minulost vs. současnost

6.8.2014 10:05 vložil Jirka Ptáček

Tohle téma mi tu už předhodil někdo během víkendu. Dovolím si tedy pouze zkopírovat moji původní reakci.

"Vám přijde dva a půl roku stará účtenka za pracovní oběd jako relevantní politické téma? Takovýhle bulvár jsme snad nikdy o nikom nezveřejnili a to bez ohledu na jeho politickou barvu. Ale Kauza3 není jen Ptáčkova. Pokud si na tom bude nějaký kandidát chtít honit politické body, nechť sepíše článek, řádně se pod něj podepíše a my mu jej klidně zveřejníme.
Co jsem viděl, tak jeden z politiků, který se k té špíně přidal, je Tomio Okamura. Ten si to vylepil na Facebook a neváhal si k tomu dolhat i zprávu o tom, že ty čtyři svíčkové, humry, šneky... snědla starostka ve dvou lidech. Za 24 hodin to sdílelo bezmála 6 000 lidí. Tak kdo bude další?"


Reagovat  Reagovat s citací


Re: minulost vs. současnost

6.8.2014 15:40 vložil Jindra Skalický

Dva roky starý účet - to je už taky minuost, ne? Jen se jí nějaký zoufalec snaží oživit.
Na rozdíl od toho Hurda v té knize cti pořád je. Přijde mi dost ulítlé, stavět pomníky živým politikům, kteří jsou zrovna v ten okamžik sami u žezla. V Turkmenistánu měli pro změnu Turkmenbašiho. To byl stejný ješita jako ODSácký předák Hurda. Zatímco Hurda o sobě nechal za obecní peníze natočit film a zapsat se do knihy cti, tak Turkmenbaši má po celém "stánu" pozlacené sochy.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: minulost vs. současnost

6.8.2014 15:50 vložil nicname

Tak to je jen o tom, jaké má kdo možnosti, věřím, že kdyby pan Hurda byl neomezený vládce jako Turkmenbaši, tak bychom měli ty pozlacené sochy taky :-D
Ale abych nehanil jen pana Hurdu, jsem přesvědčen o tak nízké morálce lidí v ČR, že by to bylo stejné u 90% z nich....


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: minulost vs. současnost

6.8.2014 15:53 vložil Jindra Skalický

S tím s Váma souhlasím. Máme takové politiky, jaké si zasloužíme. Nicméně alespoň dle Žižkova se to za poslední leta začíná obracet k lepšímu.


Reagovat  Reagovat s citací


vymaz z knihy cti

5.8.2014 14:03 vložil Mirek Trajtnar

dovoluji se plně přidat k požadavku na výmaz Pavla Hurdy z Knihy cti Prahy 3. On ostatně na Praze 3 ani nebydlí. Zárověň navrhuji zřídit Knihu hanby a začít tam zapisovat lidi, kteří nám dělají ostudu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: vymaz z knihy cti

5.8.2014 18:24 vložil Jana

I já se plně ztotožňuji s požadavkem p. Slámy. Je pravdou-že ať to byl starosta Český (†) nebo starostka Kozumplíková-vždy byl tím krkem Pavel Hurda st.

PINTROVÁ Jana


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama