Diskuse

Odměny v obecních společnostech, aneb nejen platem je komunální politik živ

Vložit nový příspěvek

A to není vše! Odborníci na svých místech-korytách

29.11.2009 09:29 vložil honza

Nic jiného nž korupce! Lotři (z oblastního sdružení ODS-Praha 3) si ke svým korýtkům přidávají další penízky! A ty nesmrdějí, jsou za "poctivou práci" ! A to jim nestačí kolik dostávají v orgánechz , kde drží hlavní město akcie několika firem! Jako akcionář posílá do jejich orgánů své zastupitele! Protože současně radní MČ - "pánové" Hurda a Pecha jsou (ke svému podprůměrnému vzdělání na dnešní dobu!) ve firmách Pražská plynárenská (oba) jako "odborníci! - Pecha jako absolvent Bc. studia na loutkohereckém studijním programu, po.litický kmotr propojený z byznisem "středoškolák Hurda (gymnázium a prům. škola stavební- nástavba) a jinak "disident! Dále je Pecha v Pražském plynárenské holdingu, v Trade Centre Praha v dozorčích radách!, předseda OR ODS na Praze 3 a kandidár této rady na místostarostu Pražské ODS! modráček Hurda v Pragoplynu v dozorčí radě: Neodborníci v orgánech plynového hospodářství!
Současně jak je vidět radní a současně členové OR ODS na Praze 3 obsadili i obecní společnosti- nenažranost soudruha modrého H. je do očí volající! A na veřejných penězích se rádi přiživí i zastupitelé! Hnus je to u radních- kozumplíkové, Císaře(!), Roberta Hiofmanna, jungwirta, . Ukázkou je i nenažranost radních - Matuška (dělá solidně vypadajícího radního pro školství, jinak blb), známého středoškoláka s střední školou cestovního ruchu, s,r.o zdendu lochmana, přibrali i Bendu (bratra Marka- odvodníka ze Plzně a zase Hurdu v Pražské parkovací! Do ní nalili, když vznikala 20 mil. Kč z veřejných prostředků! Tak ať se všem ještě ten půlrok daří! Příjde čas, kdy se s nimi ve volbách zúčtuje!!!!!!


Reagovat  Reagovat s citací


Hronová

26.11.2009 10:06 vložil Tomáš

Dost hrozná je taky ta Hronová. Typycký anti-zastupitel. Ignoruje program své strany jejích voličů a nechala se koupit ODS. Spočítejte si, kolik měsíčně bere a zřejmě an nehne prstem. A podle toho v zastupitelstvu hlasuje. Jako komunistka podle notiček ODS. Fuj. Fuj. Pozavírat.


Reagovat  Reagovat s citací


Společnosti

24.11.2009 18:42 vložil Michal

Tušíte nekdo, co vsechno ty spolecnosti delaji? Co je treba naplni spolecnosti Investicni a rozvojova? Kolik ma zamestnancu a jaky objem prace resi?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Společnosti

2.12.2009 06:51 vložil F.G.

Dělají to, co by normálně patřilo do pracovní náplně odpovědného a kompetentního zastupitele, kdyby ovšem takový existoval. Naši kluci a holky se tak chytře jedním vrzem zbavují nejen odpovědnosti, ale i pracovních povinností, za které jsou placeni.


Reagovat  Reagovat s citací


ODS, ČSSD a KSČM

24.11.2009 17:01 vložil Čenda

na Praze 3 jedna velká rodina, která táhne za jeden provaz a vysávaj společnými silami obecní pokladnu, smutné ...co vy na to pane Rábe?


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama