Diskuse

Otázky k rozpočtu Prahy 3 na rok 2011

Vložit nový příspěvek

No tak, ona ta Viktorka Žižkov,

30.3.2011 17:06 vložil fotbalista

co ji Váš kolega Kucián má "tak trochu na starosti", také něco stojí a není to málo. Opravdu mě bavíte, od Kuciána musíte znát všechna čísla. A pokud ne, pak se optejte Pocheho, finančního analytika pražské ČSSD a Vašeho kolegy z Prahy 3, ten Vám dá zaručeně kvalitní odpovědi na Vaše otázky...tváříte se jako opozice, ale nejste opozice. Hezký den!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: No tak, ona ta Viktorka Žižkov,

31.3.2011 02:02 vložil Zdeněk Zábojník

Dobrý den,
můj článek byl sice o něčem jiném, ale ČSSD je na Praze 3 v opozici. Hlasovala proti rozpočtu, je proti bourání funkcionalistické budovy na NNŽ, proti lávce atd. Zatím nevím o ničem, čím by se ČSSD na Praze 3 zpronevěřila vlastnímu programu.
Rozpočet je popsán podrobně, včetně komentářů a Viktorka Žižkov se v něm nevyskytuje. Mé otázky směřují na současné vedení radnice, takže odpovědi od členů ČSSD by byly irelevantní. ČSSD nesestavovala tento rozpočet.
Zdeněk Zábojník


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: No tak, ona ta Viktorka Žižkov,

31.3.2011 21:56 vložil fotbalista

Psal jsem také o něčem jiném. ČSSD je v takzvané opozici již léta, ale jen na oko, maximálně na jednání Zastupitelstva MČ před volbami, kdy hlasitě vystupuje proti vedení radnice. Jde o folklór a nic jiného. Svému programu se zproevěřujete na trojce mnoha ohledech už léta a jestli "tyto ohledy" neznáte a nevíte o nich, pak jste nejspíše z jiného výboru, než z toho na Praze 3.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama