Diskuse

Pozvánka na 14. mimořádné zasedání zastupitelstva Prahy 3

Vložit nový příspěvek

Re: Jak jste hospodařili modráci? ODS je zodpovědna za zlodějny!

25.5.2013 22:52 vložil Ivan

Vážený pane, vaše projevy, prezentované na tomto webu pod nejrůznějšími přezdívkami vás usvědčují z toho, že jste fakt zakomplexovaný chudák ..


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Jak jste hospodařili modráci? ODS je zodpovědna za zlodějny!

26.5.2013 22:11 vložil jeník

Nech si \"Ivane\" nasrat příště na hlavu! Cožpak neznáš nic o veksláku hurdovi? Žiješ na Žižkově vůbec? A chování modráků tě neděsí? Přečti si o prodražování tunelu Blanka -je to opravdu tunel! A víš vůbeckdo byli a jsou v zastupitelstvu HMP za ODS? Soudruzi modří Pecha a Hurda! Tak se už probuď a vezmi vidle! Jestli jsem zakomplexovaný chudák tak ty jsi trouba modrá!
Zlodějská ODS!


Reagovat  Reagovat s citací


Povinná četba pro modrého ptáka Ivana a členy ODS!

20.7.2013 15:45 vložil Žižkovák

Modráci dobrý den! Doporučuji vám četbu "Kmotr Mrázek I, str. 100 a 101. Tam se dozvíte o činnosti dnes člena Oblastní rady ODS a dříve místostarosty za ODS, od roku 2012 po nezdařeném puči proti TOP 09 pouze člena zastupitelstva za ODS a v roce 2013 předsedu "kontrolního výboru" - bývalého detektiva z 2. sekce kriminální policie Správy hlavního města Prahy. Byli na stopě velkých podvodů. Mrázek se s nimi (ještě se jedná o Vladimíra Nešpůrka) lehce skamarádil. Uměl to! A dále se dozvíte, že v únoru 1996 zatkla Nešpůrka a Sladkovského (Pavla) Inspekce ministra vnitra, která je obvinila za zneužití pravomoci veřejného činitele - vydírali ředitele České banky- a byli nuceni odejít do civilu. Kde se tak dlouho modrý pták vyskytoval nevím, ale objevil se jako místostarosta "vlády ODS" nejlepší starostky -odbornice Kozumplíkové! A
P.S. V databázi "justice.cz" zjistíte, že pan Pavel Sladkovský vystupuje ve své vlastní firmě vystupuje jako "Ing." Bez titulu však vystupuje jako člen dozorčí rady Pražská plynárenská Holding a.s. (vznik členství 20. prosince 2012) což je časově zajímavé (po ztrátě koryta jako zástupce starostky na Praze 3). Je otázkou kdo mu cestu k tučným odměnám (bez odbornosti a práce) ) zajistil- nebyl to předseda oblastní rady pavel hurda (dle definice modrého soudruha Topolánka žižkovský kmotr). PH je přece dlouholetým zastupitelem HMP a z tohoto titulu byl členem představenstev (i Pražské plynárenské) , dnes "jen " členem dozorčí rady Pražského dopravního podniku.Modří ptáci se navzájem dobře podporují v podivných čachrech! Vzhledem ke svému majetku si jistě PS říká, politika vynáší a s ODS ještě více! Proto jsou lidé typu pechy, hurdy a sladkovského pilíři politiky ODS na Praze 3 a členy Oblastní rady ODS zvlášt! Jak je možné tyto lidi volit?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Povinná četba pro modrého ptáka Ivana a členy ODS!

21.10.2013 21:40 vložil kája z Akropolisu

To jsou oni. Kmotři a gauneři z ODS! Zase jsou oblepené sloupy gynekologem Svobodu! Prý vyhnal kmotry z Prahy! Ale jednoho má v dozorčí radě Dopravního podniku- soudruha HURDU, bývalého svazáka z podniku Stavocentrál- podniku ÚV SSM a později odborníka na chlast a mladý holky! A tento kmotr (termín soudruha Topolánka) dnes je zastupitelem Prahy 3 a zastupitelem hl. města! To jsou ti, kteří způsobili tu zlodějskou kliku na Praze 3. Spolu s ředitelem Císařem tu dobře vládli! Do hajzlu s nimi!
NEVOLTE GANSTERSKOU ODS- vám velí SANTA KLAUS- Pružinský.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama