Diskuse

Praha 3 dostala od ÚOHS pokutu 70.000Kč za zakázku na prodej bytů

Vložit nový příspěvek

Kdo to a z čeho zaplatí?Jistě z veřejných prostředků!

26.4.2010 19:48 vložil žižkovák

Tak to není už náhoda! Minulý rok už jednou zaplatila Radnice pokutu od ÚHOSu (Úřad pro ochranu veřejné soutěže) pokutu ve výši 60 tisíc Kč z nějakých peněz! A je to tu zase! Buď jsou to blbci nebo pořádní vychcánkové. A kdo jsou to: Propojení veřejné správy a politici oblastního sdružení ODS Praha 3
Tedy: starostka Kozaplíková, současně místopředsedkyně oblastního sdružení modráků. Nestčí ji 60 tis., bere odměnu navíc 15 tis. v představenstvu zlodějské SKM Praha 3! Nenažraná!
místostarosta Matušek, místopředseda sdružení modráků, najdeme jeho průsery
místostarosta Lochman, diletant (vychcánek) ve veřejné správě, člen oblastní rady, člen představenstva Pražská parkovací a.s., a Viktoria Žižkov, a.s., podnikatel z prodejny Miminko, stále veden na serveru justice ve dvou bytech. Lhal zde, že všechno uvede do cajku! Z-Travel, podnikatel.
radní Magistrátní a radní pro kulturu Bc. Pecha (není jasné co má společného s kulturou- to by byl BcA! - to jsou nápady spolu s kmotrem hurdou o lávce mezi Parukářkou a Vítkovem, umístění Muchovy Slovanské epopeje na Vítkov- no prostě idiot s dvacetiletou flákandou v politice!
radní Ing. dálkový Raisígl- ten bude v kolegiu NKÚ- konečně pořádný flek pro modráka- byl poslanec a asistentku měl svoji ženu- že je to etické v politice? Holt dálkový student ekonomie!
radní neuvolněný Hurda- o kmotrovi není co dodat- největší předsrtavitel propojení politiky- předseda Oblastního sdružení podnikatelské ODS
místostarosta Mgr.Šmíd -jakýsi "právník" odkudsi, ihned po studiích se stane místostarostou a neumí nic-je možné, že toto všechno zpackal on jako velký bojovník ODS zastupitelů proti hospůdce na Parukářce. Tu už měl kmotr H.vyhlídnuto ke zbourání k podnikání k postavení výletní restaurace pro obyvatele skleněných CPP spolu s "američanem" ganikem alias ganíkem
Tragedií je působení místostarosty PhDr.Bendy na modré radnici, před sebou mám usnesení rady č. 247 ze dne 16.4.2008 o záměru (sic!) převést 66% akcií SKM Praha 3 na tehdy již neexistující firmu CPP s jednatelem ganikem! Toto usnesení podepsala madam Kokodák a pan doktor Benda! Co neudělá člověk (když má velkou rodinu!) pro byt na Praze 3! Stal se z něho vodnatelný hochštapler! A jak to je dnes s usenesením vážený aktére? To byl dobře organizovaný šmel! Odejdi od modráků, staň se slušným člověkem!
Tedy nevolte v komunálních vlbách a ve volbách do magistrátu: kozuplíkovou, hurdu, pechu, matuška, šmída, lochmana, bendu, ale i další typu graciasová (ta rozumí kultuře !) a rozděluje granty,ředitele SKM modráka Ing.Císaře , jungvirta, holzknechtovou, černého a další zbytečné a přihlouplé ODSáky.
Poj'dme nevolit ani ODS v celostátních volbách- nepracují lépe než tito kádři.

A navíc :zamezme tupcům a dinosaurům příchod na Radnici a do poslaneckých lavic. I pan RNDr. Nečas (fyzik, dva roky v Tesle Rožnov, 18 let flákandy v politice, místopředseda ODS byl v podsvětí znám jako Počasí a podle lobistů byl debil! Takže nevolte prosí dinosaury!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama