Diskuse

Reakce na příspěvek

Podívejte se na kandidátku ODS do voleb 28.-29

15.5.2010 16:30 vložil petr

Masivní kampaň ODS po celé Praze! Vybraní kádři ODS se tváří jako by to byla jejich sebereflexe. Tak pěkně po jednom:
Kádr na 1. místě kandidátky. Ing. Vodrážka. Blbec z Horní-Dolní (výrok o něm předsedy ODS Ing. Topolánka),místopředseda ODS, starosta Prahy 13, mezi známými mládežníky ODS nazýván Ken, bubeník Ken. Patřil mezi ty "vzdělané" z ODS, kteří prohlašovali o návrhu Národní knihovny, že je to chrchel! Dále se o něm psalo v souvislosti s rychlostudenty z Plzně, že také podivně studoval (alespoň nestandardně) na Vysoké škole finanční a správní v Praze v magisterském studiu (spolu s dalšími kádry ODS i z Magistrátu)i s titulem Ing.! To by měli ověřit invegistativní novináři- a ukázala by se nenažranost těchto lemplů na tituly, které získávají jaksi mimochodem, ale tučně zaplacené!!! S heslem "Měníme se v ODS " by měl odtáhnout a ne do Poslanecké sněmovny! Vzhledem k jeho vzdělání je výsměchem, že pan Nečas (alias Počasí ,přezdívka z podsvětí- viz Kmotr Mrázek II, str. 200) tohoto bubeníka navrhuje ve svých "kompetentních"na místo ministra životního prostředí! Vždyť je to Supervůl!!
Na druhém místě kandidátky MUDr. Pavel Bém- psychiatr, kulturní nula- změnil své souhlasné stanovisko k výstavbě Národní knihovny na výrok Pružinského z Hradu, ziskem imunity v Poslanecké sněmovně nebude moc bý stíhán za Opencard (nejlevnější kartička na světě!), za Libeňskou lávku, nikdy se neobjevila jeho neschopnost v řízení při záplavách (tehdy Prahu řídil z primátora RNDr. Igor Němec, dnes dobře uklizený "pracant" ODS. S heslem na bilbordech "Neplýtvat, nezadlužíme město, skromný rozpočet a další plky horolezce ( zadlužili ODS Prahu do dalších období, do roku 2028 předali pitnou vodu Veolině- jen z úplatků se dá jezdit na M.Everest, do Antarktidy- prostě spolupráce s kmotrem Janouškem! A hlůavně jako poslanec PS bude mít imunitu- o to mu v této době jde!
na třetím místě Bc.Jana Černochová, vzděláním prd, starostka MČ Praha 2 V minulém vlebním období nejneschopnější ze zastupitelů ODS, dnes zase schopná všeho! Nedokázala jednat s OS pro privatizaci domů na Praze3. Určitě nebude v PS něco znamenat, pouze loutku klubu. Vzdělání nedostatečné pro práci poslance! Arogantní jednání, nezúčastnila se (ač byly pozvána) jednání pražských OS pro privatizaci bytového fondu. Nezdravě sebevědomá -představuje "politickou kulturu" - to je ale blbost! A srandově vypadá "ženský cit v politice ODS" .
Pětici nových kádrů uzavírá již dnes poslanec PS Jiří Janeček. Jako člen (snad i radní) hlavního města Prahy měl na starosti bytové otázky, nic nevyřešil, nepředložil koncept bytové problematiky. Kó holt když je nenažranej mocí- současně poslanec PS - a nic nestíhá. Neodborník na nic, leda na motorky! To je ten, který s ezúčastnil Dakaru! Holt když je práce jako koníček a penízky mohou být korupční- to je holt život! Vždyť přece se ODS mění, ale jeho ksicht jsme na bilbordech neviděl!
Ale občané vidíte a čtete "výsledky ne sliby", jste občany Prahy, která má záchranku, která pro vás v tomto bordelu komunální hygieny přijede do 7 minut, máme 4. ZOO v Evropě, jsme městem ve střední Evropě s největším počtem herem Play Housů, Casine, prostě otevřeli jsme protor pro hochštaplery všeho rázu, i politického!
Nevolte ODS! Těch Téček, Íček a Počasí (přezdívka z podsvětí pana RNDr.Nečase), smějícího se s otevřenými ústy (zase budu pokračovat v politice (dinosaurus 20 let! a znali jste ho? Jen jednou se sesr.., když měl být ministrem vnitra ve vládě pana profesora"ekonomie" Pružinského). Od té doby jen šedá myš-krysa v politice jako místopředseda ODS!
Občané, když chcete volit ODS, volte její poslance od spodu kandidátky!Vyjma podvodníka na místě č.17 Marka Bendy! a č. 49 dinosaura Matuška, neschopného zástupce starosty na Praze3! Pro takový stav politiky , prováděný ODS- Kmotři, jsem klíči nezvonil! Dnes budu zvonit klíči k odchodu ODS z politické scény!!!! NEVOLIT ODS!!antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama