Diskuse

Prodej obecního podílu ve Viktoria Žižkov a.s. se nečekaně komplikuje

Vložit nový příspěvek

Re: nejde o veto vůči záměru prodat akcie

20.12.2013 15:47 vložil Simeon Popov

Dobrý den pánové! Jen abychom rozšířili spektrum informací, když už se Ž(n)S veřejně odvolává na údajné pochybení druhého/druhých (což není poprvé). Jak správně napsal kolega Rut a co bylo neúplně napsáno kolegou Stropnickým, informace a data, které Radnice MČ Praha 3 obdržela, byla nedostatečná a ve velmi hrubých obrysech, které znemožňují jakékoli odpovědné rozhodnutí o "jakých si třech variantách". Úkol kolegy Hellera byl vyhodnotit podklady, které obdrží po dopracování akciovkou. Žádné další fakta vztahující se k variantám jsme do dnešního dne neobdrželi, jak mne informovali. Pokud tedy zde není ochota proaktivně předložit adekvátní, komplexní data (to bych očekával od developera), pak není na místě kritizovat někoho jiného (zde v tomto případě ČSSD nebo TOP09). Nemluvě o tom, že pan Stropnický na Radě MČ Praha 3 nenavrhoval některou ze tří předložených variant, ale přišel s nějakou svou modifikovanou čtvrtou, o které nikdo nic nevěděl. A abychom uvedl vše na pravou míru, já osobně nebo někdo z Rady nebyl informován o tom, že koaliční partner bude mít nějaký jiný požadavek nebo že bude chtít uplatit právo veta. V každém případě je zde pravděpodobně vůle Ž(n)S se podnikatelsky uplatnit na Žižkově v developingu, podstoupit veškerá rizika v tomto odvětví a tím riskovat ztrátu nebo znehodnocení 93,5 mil. Kč. Čas je v některých ohledech náš nepřítel a možnost získat výše uvedený finanční obnos nemáme na dobu neurčitou a se zabezpečením eliminace rizik bezproblémového vyplacení. Uvidíme co přinesou v lednu koaliční jednání. Jde o celkem závažnou věc a je nutné ji řešit odpovědně, ale i felxibilně!

Všem hezké a klidné Vánoce a v Novém roce 2014 hodně úspěchů, nejen pracovních!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: nejde o veto vůči záměru prodat akcie

30.12.2013 18:05 vložil ales

Ale že jste s náma vyjebali všichni,že jo??


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: nejde o veto vůči záměru prodat akcie

30.12.2013 18:11 vložil Aleš

Veto sem, veto tam... ale hlavně tam nějaký zrůdy chtějí postavit strašně hnusnek barák a zlikvidovat poslední kousky zeleně v okolí. Podle návrhu, a to nevidí jen slepej, to zabere celej park.K tomu město schramstne stadion, protože to je tunel jak prase, s tím pronájmem.
A my, co tu žijem celej život, si můžem políbit prdel. Ještě chybí dodat, když se vám to nelíbí,tak vypadněte jinam.... Mám pocit, že obě strany sporu hrají svou hru, ale jejím výsledkem nemá být nepostavení,ale obohacení toho, či onoho na tomtéž projektu, aniž by se někdo ze zůčastněných pokusil mu nějak zabránit.

Nepotřebujeme aktivisty na obnovu, záchranu, a jánevím za co se kdejaký šmejd schovává.
Bude stačit Žižkov bez tohoto ksindlu. U mě v květináči s pažitkou ještě nestojí žádnej barák,nemá někdo zájem o pozemek???Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama