Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Lidi, žijeme v 21. století

14.4.2015 12:33 vložil sunegha

Dobrý den,

nestěžuji si, obhahuji a prosazuji svůj názor a opírám se přitom jak o vlastní poznání, tak o informační zroje, které pokládám za důvěryhodné.
Např. o informace sousedů z domu, kde bydlím.
Za co považujete RN vy ? Za stranický tisk ?
Podle mého názoru jde o periodikum OBCE určené všem občanům OBCE. Proto by do tohoto periodika měli mít stejný přístup všichni občané prosřednictvím zastupitelů, kteří byli v OBCI zvoleni. Tak tomu ale není. Na to poukazuji.
Vy sám se domníváte se že např. všichni občané 60 + mají doma počítač a iniciativně vyhledávají elektronická média ? Proč se potom vydávají celostátní tištěné noviny ? Vy nestojíte o názorovou pluralitu, abyste si mohl vytvořit názor vlastní, nebo převzít názor, který se vám líbí ?
Obyvatele Prahy 3 jakéhokoliv věku či sociální postavení nepodceňuji. Nicméně si myslím že názorová pestrost, různé úhly pohledu na konkrétní záležitosti a především necenzurovaná polemika mezi zvolenými zastupiteli na stránkách obecních novin jsou záležitosti, které současné vedení radnice úmyslně omezuje. Dochází tak potlačení svobodného projevu, protože není umožněn rovný přítup.
Pokud jste nebyl přítomen na některém zasedání zastupitelstva, přečte si, nebo shlédněte záznam z jednání. Možná dospějete k závěru, že vám byl předestřen záznam informačního chaosu. To by se v psaných příspěvcích do RN dít nemuselo, resp. by bylo rychle zřejmé, zda se diskutuje věcně a se znalostí věci.

Současná Rada MČ P-3 omezila, a to ještě pouze některým opozičním zastupitelům, publikační prostor, udělala to úmyslně a podle mého názoru protiprávně. Dochází k diskriminaci.
I já jsem zvolený zastupitel kterému ( a jeho vličům) byl poublikační prostor upřen a tak to chci napravit. To si myslím, že bych dělat měl.
Jak mám informovat voliče o svých názorech, když si radní z ODS, ČSSD a TOP 09 obehnali veřený prostor RN vlastním plotem.
Vy s takovým postupem souhlasíte ? A proč ?

JUDr.Tomáš Sunegha, člen KDU-ČSL, zvolený na kandidátce ŽnSantispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama