Diskuse

Reportéři ČT: Pozemková transakce vedle parku Parukářka

Vložit nový příspěvek

Komu patri Ortenaria

30.11.2010 15:45 vložil Hurda

Firmu Ortenaria vlastni Hurda. Ve statutarnich organech ma sve pravniky, kteri pro nej uz nekolik let pracuji.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Komu patri Ortenaria

30.11.2010 23:19 vložil chk

Právníci vlastní i nějaký údajně nezávislý časopis, který je vydávám v Praze 3. Jsou to ti samí.....? :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Komu patri Ortenaria

21.12.2010 12:19 vložil jankarel

Moc se mýlíš. Ve statutárních orgánech nejsou právníci. Je tam jedna inženýrka ze Senohrab , a dva Mgr., které nepokládám za právníky, ale za absolventy jakési právnické fakulty! Pro mne je právníkem ten, který absolvoval i rigorosum, tj. zkoušku a práci na tritul JUDr. Ale i když nejsou právníky, jsou to vychcánk....Zvláště pan Mgr. Havel z Prahy 8. Celá a.s. má kapitál ve výši 2 mil. Kč. Kromě Žižkova si tato společnost může koupi prd v realitách. Ale na Žižkově- to jsou pak ptáci -s modrou podporou předsedy oblastní rady ODS soudruha Hurdy Pavla. Koupíme za 2 melouny, pak prodáme za 20! To jsou ti podnikatelé! Korupce na všechny strany- stačí změna územního plánu. A na velké radnici je zase přítel pana Havla (pardon Mgr.) bývalý topenář, později dálkový středoškolák zase s. Hurda! A tak se to podniká! Asi jako s. Drobil, majitel lázní Darkov v 39 letech. Tomuto vemenovi bylo v 89 devatenáct let a kde sehnal tak velké peníze? Asi korupce jak je pro modré ptáky zvykem! Ještě jeden skvost! V dozorčí radě Ortenarie jsou dvě mladé dámy bez vzdělání. Tato a.s. je skutečně výkvětem modré společnosti !


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Komu patri Ortenaria

21.12.2010 12:58 vložil volič

bože, bože, to je zloby.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Komu patri Ortenaria, odpověď "voliči"

28.12.2010 15:48 vložil Televizní ksicht hurda

Nevím jaká je to zloba! Prostě si prolustruj tuto společnost a zjistíš, že se zabývá realitní činností. Znovu ti připomínám, že její majetek je ve výši 2 melounů! Za to si v realitách koupíš tak PRD! Ale když máš známého v zastupitelstvu či v Radě MČ Praha 3 tak se podniká jinak. A to jednoduchou změnou územního plánu! A rozkrádáme komunální majetek. Ještě je potřeba tuto změnu územního plánu dokončit na úrovni radnice hl.m.Praha! Ale tam tato a.s. má své známé! Jsou to znovu titíž- Bc.Pecha a nicHurda. Tentokrát za ODS v koalici s ČSSD! A tak se obracím na zastupitele z ČSSD. Zabraňte tomuto zmíněnému kššeftu s pozemky! A pana Hurdu odstraňte od lizu v Pražské plynárenské (představenstvo). Toto slíbil gynekolog, že v představenstvech městských firem nebudou zastupitelé, mimochodem nevzdělaní! A to pan PH dostatečně splňuje, stejně jako v dozorčí radě Pražské plynárenské soudruh Bc.Pecha.
A pepojede se postaru? Zvláště s kamarády -rádoby "právníky" z a.s. Ortenaria! Kšeft musí bejt. ODS to umí a o korupci nás přesvědčuje každý den!


Reagovat  Reagovat s citací


Pozdě bycha honiti.....

18.11.2010 16:04 vložil Michal Váňa

Já vím, že úvahy typu co by , kdyby....jsou zcela zcestné.
Nicméně položím řečnickou otázku, přímo se nabízí:
Co by se stalo, kdyby tento dokument odvysílala ČT před komunálními volbami, nebo alespoň před podpisem koaliční smlouvy místní TOPky a ÓDéeSky?
Uvědomuji si, že v tuto chvíli nevím, kdy byl dokument připraven pro odvysílání.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Pozdě bycha honiti.....

18.11.2010 21:32 vložil Tomův deník

Myslím, že by to nemělo valný význam, ovšem TEORETICKY by se mohlo stát, že ŽNS by mohl mít o toho půl procenta hlasů víc než ODS a o jednoho zastupitele víc než ODS. Možná však, že by to půl či jedno procento navíc získala TOPka a pak by nula od nuly pošla.


Reagovat  Reagovat s citací


Krása podle Hurdy

18.11.2010 10:21 vložil Vilém

Kdo si chce udělat obrázek o myšlenkovém a estetickém světě pana Hurdy, nechť si vychutná tuto reportáž. Doporučuji zejména pasáž, kde vychvaluje Central Park jako nádherné místo pro život oproti zanedbané zelené ploše vedle, kterou je třeba zastavět něčím podobně krásným. Bude podporovat "každého", kdo tam něco postaví !!!


Reagovat  Reagovat s citací


Jasný vlastník

16.11.2010 15:56 vložil karel

Je zřejmé, že pozemky na kterých má být změněn územní plán vlastní Hurda. Vývar minimálně 100 mil. Kč!!!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Jasný vlastník

16.11.2010 19:34 vložil volič

a nevlastní náhodou Hurda i Karlštejn?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Jasný vlastník

16.11.2010 20:47 vložil chk

Zatím ne, ale prý to již nebude trvat dlouho :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama