Diskuse

Reportéři ČT: Pozemková transakce vedle parku Parukářka

Vložit nový příspěvek

Re: Komu patri Ortenaria

21.12.2010 12:19 vložil jankarel

Moc se mýlíš. Ve statutárních orgánech nejsou právníci. Je tam jedna inženýrka ze Senohrab , a dva Mgr., které nepokládám za právníky, ale za absolventy jakési právnické fakulty! Pro mne je právníkem ten, který absolvoval i rigorosum, tj. zkoušku a práci na tritul JUDr. Ale i když nejsou právníky, jsou to vychcánk....Zvláště pan Mgr. Havel z Prahy 8. Celá a.s. má kapitál ve výši 2 mil. Kč. Kromě Žižkova si tato společnost může koupi prd v realitách. Ale na Žižkově- to jsou pak ptáci -s modrou podporou předsedy oblastní rady ODS soudruha Hurdy Pavla. Koupíme za 2 melouny, pak prodáme za 20! To jsou ti podnikatelé! Korupce na všechny strany- stačí změna územního plánu. A na velké radnici je zase přítel pana Havla (pardon Mgr.) bývalý topenář, později dálkový středoškolák zase s. Hurda! A tak se to podniká! Asi jako s. Drobil, majitel lázní Darkov v 39 letech. Tomuto vemenovi bylo v 89 devatenáct let a kde sehnal tak velké peníze? Asi korupce jak je pro modré ptáky zvykem! Ještě jeden skvost! V dozorčí radě Ortenarie jsou dvě mladé dámy bez vzdělání. Tato a.s. je skutečně výkvětem modré společnosti !


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Komu patri Ortenaria

21.12.2010 12:58 vložil volič

bože, bože, to je zloby.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Komu patri Ortenaria, odpověď "voliči"

28.12.2010 15:48 vložil Televizní ksicht hurda

Nevím jaká je to zloba! Prostě si prolustruj tuto společnost a zjistíš, že se zabývá realitní činností. Znovu ti připomínám, že její majetek je ve výši 2 melounů! Za to si v realitách koupíš tak PRD! Ale když máš známého v zastupitelstvu či v Radě MČ Praha 3 tak se podniká jinak. A to jednoduchou změnou územního plánu! A rozkrádáme komunální majetek. Ještě je potřeba tuto změnu územního plánu dokončit na úrovni radnice hl.m.Praha! Ale tam tato a.s. má své známé! Jsou to znovu titíž- Bc.Pecha a nicHurda. Tentokrát za ODS v koalici s ČSSD! A tak se obracím na zastupitele z ČSSD. Zabraňte tomuto zmíněnému kššeftu s pozemky! A pana Hurdu odstraňte od lizu v Pražské plynárenské (představenstvo). Toto slíbil gynekolog, že v představenstvech městských firem nebudou zastupitelé, mimochodem nevzdělaní! A to pan PH dostatečně splňuje, stejně jako v dozorčí radě Pražské plynárenské soudruh Bc.Pecha.
A pepojede se postaru? Zvláště s kamarády -rádoby "právníky" z a.s. Ortenaria! Kšeft musí bejt. ODS to umí a o korupci nás přesvědčuje každý den!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama