Diskuse

TOP 09, ČSSD a Ž(n)S v Praze 3 podepsaly koaliční dohodu (doplněno)

Vložit nový příspěvek

Vděčnost a otevřenost

9.7.2012 10:49 vložil CCatch

Se zájmem jsem čekala na složení komisí a výborů. Dočkala jsem se a z té otevřenosti radnice jsem poněkud zmatená. Co to tedy bylo za spoustu slibů, jak se všechno otevře a bude průhledné. Tak třeba komise, v bytové komisi je za občany Homola, člen ŽNS, v kulturní komisi za občany Kebrlová ŽNS, Svoboda TOP09, v sociální a kulturní Holeček ČSSD, Šeborová ŽNS (SZ), v komisi pro výchovu Gregor ČSSD, Vadasová SZ, ve finanční Ayari ČSSD, v privatizační Vančát ŽNS, v redakční radě Ptáček TOP09 (poplatný ŽNS). A kde je tedy nějaký opravdu nestraník - občan? Výbory zatím na stránkách Prahy 3 nejsou, tak nevím složení. Ale asi bude opětovně poplatné složením komisí. O jediném se mluví že ve výboru je, to je opět zpět politický turista Mikeska, který je momentálně v dresu ŽNS.
Pokus si někdo z nás, kteří čtou webovky radnice podívá na výstupy z rady, pak užasne na tou slibovanou otevřeností. Usnesení jsou jak byly dřív, pouze usnesení bez dalšího. Nedočtete se slibovaného zdůvodnění a už vůbec ne hlasování.
Už v závěru k poltickým komentářům Popova. Pane Popove, co takhle nalít všem čistého vína? Prý jste Vy jeden ze strůjců pádu bývalé koalice. Ve Vaší prosté čistotě jste prý ochoten podrazit kdekoho? Nebo si jen chráníte vlastní pozadí? Pro jistotu, co kdyby se zase nějak obrátil vítr.
CC.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama