Diskuse

TOPka se učí – poslala ODS po 20ti letech do opozice!

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Rubikon byl prekrocen...

19.6.2012 17:09 vložil Ez3kiel

Paní starostka se vysmála všem voličům TOP09 do tváře a spojila se nejen s ČSSD což je ještě pochopitelné ale i se ŽNS což není pochopitelné vůbec. Utvoření koalice se sociální demokracií lze chápat jako pragmatický čin ale to že dvě křesla radních okupují Rut se Stropnickým je absolutní výsměch všem kdo top volili. Vivat Hurda možná tvrdej grázlík ale takhle hluboko by nikdy nekles.Paní Hujová je mi z Vás ....Ale spíš mi je Vás líto. Tímto činem jste dokázala, že nejste hodna svého místa a věřím, že voliči Vám to spočítají.


Reagovat  Reagovat s citací


Rubikon byl prekrocen...

20.6.2012 00:39 vložil Michal Konvička

Váš problém je, že zastupitel Rut a Stropnický, ať jsou jací jsou, si nemůže Hurda koupit. Jistě, Akropole, podnik pana Hurdy, zažije možná těžké časy (a vy společně s ní). Bude se muset, doufejme, prosazovat na trhu jako všichni ostatní bez obecních peněz, což zatím nikdy Akropole nezažila a vám to nahání hrůzu... Voliče do toho nemotejte.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Rubikon byl prekrocen...

20.6.2012 01:47 vložil XXX

Problém Konvičky je v tom, že má s Hurdou léta osobní problém. Nebo přesněji s Akropolí...těch stížností, co na Akropoli podal kvůli hluku atd. atd..Podobně frustrovaných z Hurdy je víc, ale písnička o kmotrovi z podsvětí se brzy ohraje....:)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Rubikon byl prekrocen...

20.6.2012 12:55 vložil Jarmila

Obávám se, že nejenom pan Konvička má s panem Hurdou a Akropolí letitý problém. Podle toho, co poslouchám kolem sebe je to tak asi 80% lidí na Praze 3, kteří mají tento problém. Ale samozřejmě každý si vytváří názor na základě svých zkušeností a zájmů!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Rubikon byl prekrocen...

20.6.2012 13:54 vložil Karel

Ha, ha, ha:) Snad 99,99 kromě Hurdy. paní Jarmilo...jste tu vážně padlí na hlavu. A těch 80% bydlí v okolí Akropole...to nemá smysl fakt řešit...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Rubikon byl prekrocen...

22.6.2012 09:03 vložil Jarmila

Můj otec mě naučil, že lidé, kteří tvrdí o lidech, se kterými nesouhlasí, že jsou padlí na hlavu, že tím jen dokazují, že padlí na hlavu jsou sami!
A netvrdila jsem, pane Karle, že těch 80% bydlí kolem Akropole. Konečně není to jediný problém na Praze 3, ve kterém má pan Hurda prasty!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Rubikon byl prekrocen...

28.6.2012 00:22 vložil Josef

Jen u nás v domě bych napočítal před dvacet lidí, kterých se politika ODS přímo dotkla. Byli kvůli mně vyloučeni z privatizace obecního domu. Mohu písemně doložit. Jen jsem se veřejně zeptal na majetek pana Hurdy. Skalní pravičáky jistě nepřesvědčím, ty nepřesvědčí nic. Akorát zapomínají na to, že v obci se nedělají zákony, na to je parlament a senát, v obci se obecní majetek spravuje. A tady je jedno, z jaké jste partaje. Tady jde o to, co pro obec uděláte. Ne pro sebe nebo své kamarádíčky a příbuzné (Nová Trojka např.). Takže si dovolím tvrdit, že Hurda a spol. jsou chobotnicí, která by měla skončit za mřížemi, tedy nejen jednotlivci z ODS, ale všichni do systému tunelů na obecní peníze zainteresovaní. Na radnici tuneláři nemají co dělat. Tady nemá co dělat žádný lump z žádné strany. Ideologie s tím nemá vůbec nic společného. Zloděj je jen zloděj a je jedno jakou má barvu dresu. Ale jak jsem napsal již na začátku, jisté lidi nepřesvědčíte. Nakonec Klaus také to pero neukradl, že?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Rubikon byl prekrocen...

24.6.2012 22:23 vložil Pavel

Hurda už víc nemůže klesnout,protože je v suterénu.Paní starostka dostala rozum a poznala co je zač,Díky paní starostko.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Rubikon byl prekrocen...

30.6.2012 12:07 vložil Hujistán

Máte pravdu. Paní starostka dostala rozum. Pochopila, že postupné rozkrádání se jí nepodaří, když tam budou sedět lidé, kteří tomu rozumí. Tím, že se zbavila Kalouska a Srba, nasadila si tam neumětele Stropnického a Ruta, si rozvázala ruce. Pocheho její statisíce nezajímají, to je jiná liga. Ten bude revidovat od 20 mil. výše. Už jste se někdo zeptal, kdo figuruje v o.s. Osvěta a kolik toto sdružení, za dobu, co je starostka ve funkci, dostalo pěněz? Z fondu starostky, grantů atd. A kolik dostalo, když tam starostka nebyla?


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama