Diskuse

TOPka se učí – poslala ODS po 20ti letech do opozice!

Vložit nový příspěvek

Re: Rubikon byl prekrocen...

20.6.2012 01:47 vložil XXX

Problém Konvičky je v tom, že má s Hurdou léta osobní problém. Nebo přesněji s Akropolí...těch stížností, co na Akropoli podal kvůli hluku atd. atd..Podobně frustrovaných z Hurdy je víc, ale písnička o kmotrovi z podsvětí se brzy ohraje....:)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Rubikon byl prekrocen...

20.6.2012 12:55 vložil Jarmila

Obávám se, že nejenom pan Konvička má s panem Hurdou a Akropolí letitý problém. Podle toho, co poslouchám kolem sebe je to tak asi 80% lidí na Praze 3, kteří mají tento problém. Ale samozřejmě každý si vytváří názor na základě svých zkušeností a zájmů!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Rubikon byl prekrocen...

20.6.2012 13:54 vložil Karel

Ha, ha, ha:) Snad 99,99 kromě Hurdy. paní Jarmilo...jste tu vážně padlí na hlavu. A těch 80% bydlí v okolí Akropole...to nemá smysl fakt řešit...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Rubikon byl prekrocen...

22.6.2012 09:03 vložil Jarmila

Můj otec mě naučil, že lidé, kteří tvrdí o lidech, se kterými nesouhlasí, že jsou padlí na hlavu, že tím jen dokazují, že padlí na hlavu jsou sami!
A netvrdila jsem, pane Karle, že těch 80% bydlí kolem Akropole. Konečně není to jediný problém na Praze 3, ve kterém má pan Hurda prasty!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Rubikon byl prekrocen...

28.6.2012 00:22 vložil Josef

Jen u nás v domě bych napočítal před dvacet lidí, kterých se politika ODS přímo dotkla. Byli kvůli mně vyloučeni z privatizace obecního domu. Mohu písemně doložit. Jen jsem se veřejně zeptal na majetek pana Hurdy. Skalní pravičáky jistě nepřesvědčím, ty nepřesvědčí nic. Akorát zapomínají na to, že v obci se nedělají zákony, na to je parlament a senát, v obci se obecní majetek spravuje. A tady je jedno, z jaké jste partaje. Tady jde o to, co pro obec uděláte. Ne pro sebe nebo své kamarádíčky a příbuzné (Nová Trojka např.). Takže si dovolím tvrdit, že Hurda a spol. jsou chobotnicí, která by měla skončit za mřížemi, tedy nejen jednotlivci z ODS, ale všichni do systému tunelů na obecní peníze zainteresovaní. Na radnici tuneláři nemají co dělat. Tady nemá co dělat žádný lump z žádné strany. Ideologie s tím nemá vůbec nic společného. Zloděj je jen zloděj a je jedno jakou má barvu dresu. Ale jak jsem napsal již na začátku, jisté lidi nepřesvědčíte. Nakonec Klaus také to pero neukradl, že?


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama