Diskuse

Žižkovské paneláky se mění k nepoznání. Za stovky milionů

Vložit nový příspěvek

Dokončeno?

11.9.2008 14:11 vložil obyvatel Habrové

Nechť se prosím paní redaktorka, pan Sotona a lidé z vedení radnice přijdou v polovině září podívat, jak jsou venkovní úpravy domů hotové!!! Všech deset objektů je dosud obehnáno lešením a tempo stavebních prací vypovídá o dokončení oprav někdy kolem roku 2010!!!


Reagovat  Reagovat s citací


Tak si asi Sotona vymýšlí. Jak je to možné?

2.9.2008 13:59 vložil josef

S "potěšením" jsem si přečetl článek, na který dostala autorka podklady od jakéhosi Sotony (tiskový mluvčí modré (ODS radnice) ve kterých hovoří o rekonstrukci panelových domů v roce 2009 (Lupáčova, Rokycanova, Jeseniova) Následovat ji budou i paneláky u Bezovky (míní tím původní místo Bezovka nebo současný bytový komplex nad prodejnou Bezovka? a na Olšanském náměstí. Své výroky by však tento pán koordinovat s názory odpovědného místostarosty p. Z. Lochmana za modernizaci panelového fondu - totiž domy v zlici Ondříčkova- - paneláky u Bezovky jak říká pan Sotona v roce 2013! To už doufám nebude u vesla jednobarevná radnice ODS, ale Hnutí občané pro Prahu 3! A členem zastupitelstva ředitel SKM Prahy 3 modrý soudruh Ing.Císař, kterému se jeho působení jako zastupitel a posk\ytovatel veřejných prostředků nejeví jako porušování nejen politické etiky (tu nemá asi) ani jako střet zájmů. A o správní radě SKM Prahy 3 či jeho dozorčí radě ani nemluvě! Takže o činnosti této organizace nám rozhodují lidé typu Českého, MUDr. Zemana, Hurdy, ale i p. Lochmana! To je ale sranda! Pane Sotona, odejděte, jako tiskový mluvčí jste jen na kamufláž činů modré radnice MČ Praha 3!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Tak si asi Sotona vymýšlí. Jak je to možné?

9.9.2008 22:45 vložil nereknu

Nechte ho být, nějak se živit musí...ten náš Honza:)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Tak si asi Sotona vymýšlí. Jak je to možné?

9.9.2008 22:46 vložil nereknu

tedy váš Honza:)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Tak si asi Sotona vymýšlí. Jak je to možné?

2.10.2008 14:06 vložil josefkarel

Voni lžou unisono! Opravují baráky z veřejných prostředků (a jako "správní hospodáři" - výraz místopředsedy modré radnice Lochmana) nám je prodají do vlastnictví v ceně 17 tis.Kč za m čtverečný! Takže se můžeme těšit! Kolik to přinese do rozpočtu radnice (či SKM Praha 3) na další období kdyuž tam ti lotři nebudou a kolik jim to přinese do ročních odměn za ú)čast ve správní a dozorčí radě SKM Praha 3.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Tak si asi Sotona vymýšlí. Jak je to možné?

23.10.2008 14:45 vložil ferda

Jo, ale na Jarově je chtějí prodávat za 27 tis. za metr čtverečný. Výborný trik! Všichni zastupitelé sdělte pečlivě adresy, aby radnice mohla tyto doby opravit a poté privatizovat za 17 tis.Kč za metr čtverečný! A rada pro ty, kteří na to nemají? Po jednání zářijového zastupitelstva zaznělo- tak si je prostě nekupte!
Sotono, jsi vůl jak lev a to již něco znamená!!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama