Diskuse

Kolik investovala městská část do podzemních garáží Lupáčova?

Vložit nový příspěvek

Dinosauři bez cti

14.9.2010 19:13 vložil občan Prahy 3

Vážený pane Mikesko,
nejste náhodou ten pan Mikeska, který byl starostou za ODS, teď jim nemůžete přijít na jméno, nejste náhodou ten pan Mikeska, který to potom zkusil v DJK, posléze v SNK-ED. Nejste náhodou ten, kdo to před 4mi lety zkoušel na kandidátku Zelených, nejste náhodou ten, kdo před těmito volbami zkusil vstoupit do TOP 09, pak do Startostové a nezávislí a nakonec skončil na kandidátce VV. Je ještě strana, kde jste nebyl nebo kde jste to nezkusil? Tomu říkám profil českého politika. Žádná čest, žádné svědomí, jen touha po korytě za každou cenu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Dinosauři bez cti

15.9.2010 10:42 vložil T.Mikeska

Jsem rád, že jsem vyprovokoval k napsání příspěvku i lidi o kterých píšu na kauze3. Z ODS jsem odešel před 8 lety po té co se moci zmocnil v Praze 3 P.Hurda. Byl jsem už pak členem jen jedné strany SNK ED, která vznikla transformací DJK. Jsen nestraník a vybíral jsem na které kandidátce půjdu do voleb 2010.
VV je moje volba.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Dinosauři bez cti

7.10.2010 17:56 vložil TRP

Vážený pane Mikesko, vaše volba to určitě byla. Teda ne zcela. Byla to poslední strana, do které jste se zkoušel dostat a vzala Vás. Z ODS jste neodešl, ale byl odejit, protože jste nedokázal vysvětlit Váš mnohamiliónový byt, který jste získal za svého starostování. Není též pravda, ža jste byl příbuzenský spjat s developerem v Jeseniově ulici? Asi by bylo načase, teď před volbami, aby jste to konečně vysvětlil.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Dinosauři bez cti

11.10.2010 14:17 vložil Tomáš Mikeska

Z ODS jsem vystoupil sám dobrovolně proto, že jsem nechtěl být v jedné straně s Hurdou, který se v ODS v Praze 3 ujal moci. Byt jsem řádně zaplatil ze svých peněz získaných z restitucí za znárodněné pozemky mého dědečka. Kdykoliv to mohu prokázat doklady z Pozemkového fondu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Dinosauři bez cti

11.10.2010 16:59 vložil chk

TRP bude asi někdo od Hurdy.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama