Diskuse

NÁZOR: Vraťte nám Křížek

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: Muj list zastupitelum pro Prahu 3

2.6.2015 00:49 vložil Petr Klimes

Jenomze ja nejsem zadny anarchista, na poradani prvomajovych pruvodu nemam cas ani vlohy ani chut. To radeji koupim zvukotesna okna a politikum to spocitam ve volbach. A taky si nemyslim, ze napsat o problemu je znamka pasivity. Pokud na to upozorni vic lidi, tak to muze vest k vysledku. Nebo na ne poslu Hurdu, ktery Parukarku rozparceluje a rozproda developerum a bude klid.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Muj list zastupitelum pro Prahu 3

2.6.2015 15:36 vložil sunegha


Myslím, že to bylo na základě dřívějšího e- mailu pana Klimeše, kdy jsem se ptal některých kolegů - zastupitelů, co s problém hluku na Parukářce, jestli se řeší, jestli se řešil. Víceméně náhodnou anketou mi vyšely tyto závěry:

- po 22. hodině večerní by jakékoliv hlučné aktivity neměly být patrny
- značná část zastupitelů o problému ví
- jsou zastupitelé /mj. též zde diskutující kolega Rut/, kteří hlučnost produkcí vnímají jako problém, který je třeba řešit

Sice jsem se sám ze svého zjišťování nic převratného nedozvěděl, ale i tak z uvedeného zjištění vyvozuji závěr, že námaha pana Klimeše má smysl. Problém je definován a existuje povědomí o jeho existenci. Je velice nešťastné, když si pan Klimeš nemůže otevřít okna, aby nebyl rušen hlukem z produkce o kterou nemá zájem, nebo je dokonce jeho klid rušen produkcí, která okny proniká. Za panm Klimešem mohou být též další občané Prahy 3, kteří raději mlčí, než aby se ozvali
Osobně pro řešení jeho problému mohu udělat to, že budu iterpelovat současné vedené radnice s dotazem, co udělali nebo chtějí udělat pro omezení nadměrné hlučnosti produkcí konaných na Parukářce. Pan Klimeš se může též sám dostavit na jednání Zastupitelstva, které se bude konat 16.6. od 15,00 hod na radnici, své názory prezentovat a být přítomen reakci zvolených zastupitelů, v četně těch, kteří právě vládnou a mohou tedy efektivně konat.

JUDr. Tomáš Sunegha, člen KDU-ČSL, zvolený na kandidátce ŽnS


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Muj list zastupitelum pro Prahu 3

2.6.2015 16:46 vložil Janek

Zpráva z minulého roku: http://www.zeleni.cz/zeleni-odmitaji-kriminalizaci-drobnych-pestitelu-konopi/

"Proti akci Million Marihuana March se letos otevřeně postavila starostka Městské části Praha 3 Vladislava Hujová z TOP 09, která původně nechtěla povolit zábor parku Parukářka. Jejímu plánu se však naštěstí postavila Rada městské části včetně zástupců zelených Matěje Stropnického a Ondřeje Ruta."

Jinak na webu Zelených se lze na řadě míst dočíst o tom, jak podporují stávající restaurační podnik na Parukuřce. Tak asi tolik k angažovanosti vašich klubových kolegů k hluku na Parukářce.
Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Muj list zastupitelum pro Prahu 3

3.6.2015 11:01 vložil sunegha

Dobrý den,

zastupitelem jsem od října loňského roku a nevím o tom, že by současné zastupitelstvo problém řešilo.
Domnívám, že mezi nadměrným hlukem a pořádanou akcí nemusí být vždy příčinná souvislost.
Není mi zcela zřejmé proč poukazujete na loňské názory současných kolegů z klubu ŽnS. Já prezentuji názor vlastní a zatím se nedomnívám, že můj názor člena lidové strany by byl zásadně rozporný s názorem názorem kolegů ze z jiné politické strany.
Myslíte, že někdo z nich v minulosti prosazoval neúměrný hluk na Parukářce ? Kdo byl loni členem rady ? Pouze zmínění kolegové ?

JUDr.Tomáš Sunegha, člen KDU-ČSL zvolený na kandidátce ŽnS


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Muj list zastupitelum pro Prahu 3

9.6.2015 21:21 vložil Tereza Jovbaková

Dobrý den pane Klimeši, půjdete na to zastupitelstvo? Já bych ráda. Ráda bych i vzala výsledky online ankety, kterou jsem vytvořila.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama