Diskuse

Pražský deník: Radnice chce zbourat stánek na Parukářce

Vložit nový příspěvek

Pekny clanek v RN

31.10.2007 18:01 vložil Kasan

V poslednim cisle Radnicnich novin vysel na toto tema take jeden zajimavy clanek. Je na strance 3 - http://www.praha3.cz/rn/07/07_11.pdf
Uz z titulku "Konec centra problémů a stížností" je pekne citit, kam pan zástupce starosty Smid miri.


Reagovat  Reagovat s citací


Bourání Parukářky

31.10.2007 12:03 vložil Michal Váňa

Já jsem přesvědčen o tom, že největším problémem Parukářky p. Vladimíra Gregůrka je fakt, že stojí na jednom z nejkrásnějších míst v širším centru Prahy.
Kdyby před mnoha lety postavil stánek někde o pár desítek metrů dál, žádná kauza Parukářka by dnes neexistovala.
Takže si za to vlastně může sám......


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Bourání Parukářky

31.10.2007 18:05 vložil Otakar Procházka

Ano, pan Gregůrek opravdu může za to, že Parukářka je jedno z nejoblíběnějších výletních míst Prahy 3. Při hezkém počasí sem chodí celé rodiny, důchodci zde rádi venčí pejsky, děti si zde můžou hrát celé hodiny aniž by mohly spadnout pod auto. A hlavně se zde dá zajít ZDARMA na wc, které je vždy v čistém stavu. Dá se zde najíst a napít za příznivé ceny. A o to všechno přijdou lidé zdejší i přespolní jen proto, že radnice si umanula za peníze daňových poplatníků bourat něco, co léta stojí, funguje a je oblíbené, aby zde údajně vystavěla něco, co bude vyhovovat jejím (kdo ví koho) plánům.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Bourání Parukářky

2.11.2007 10:12 vložil jelen

prachy su prachy a zivot taky kratky. prasatam vzdy bolo najlepsie v zite


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Bourání Parukářky

9.11.2007 14:16 vložil Viktor Zizkov

Chystá se další vlna bolševické asanace Žižkova. Radní Prahy 3 se vyžívají akorát v masopustech a dalších porevolučních obdobách májových průvodů. Pod rouškou bujarých lidových veselic však Žižkov a jeho kouzlo systematicky likvidují. Tentokrát však na rozdíl od generace našich rodičů nehodláme tunelářské urbicidě mlčky přihlížet. Z našeho města, jeho kultury a bohémského ducha zbývá stále míň a míň. Dál už ustupovat nelze, máme už jen ten kopec a pár starých činžáků. Proradní žižkovští radní! Místo mozků výfuky, místo dlaní kapsy a místo koulí zadní kolečka. Buďte prokleti do třetího kolena! Oko za oko, zub za zub. Zboříte nám Parukářku? Zboříme vám radnici!

Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Bourání Parukářky

9.11.2007 16:11 vložil juergen

dotoho!!!!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama