Připomínky k územnímu plánu jen do 5.4.

Připomínky k územnímu plánu jen do 5.4.

Pomozte sehnat 500 podpisů pro "zástupce" Michaelu Valentovou (Pražské matky) a Michala Křivohlávka (Auto*Mat). Přijďte se podepsat a podpořte tyto námitky k územnímu plánu: 1) Lepší podmínky pro chůzi v ulicích tzn.dostatek místa na chodnících, přechody a logické pěší spojení přes bariéry 2) Více kvalitní zeleně nejen na okraji města ale i v širším centru 3) Zklidnění severojižní magistrály od Pankráce do Troji (znamená méně aut v centru a více pruhů pro cyklisty) 4) Upuštění od výstavby další části Městského okruhu z Holešovic přes Libeň do Strašnic (stop dálnicím uvnitř města, více peněz do veřejné dopravy)

Jak postupuje Magistrát s novým územním plánem jsem popsal v minulém článku. Jeho přípravy provází téměř naprosté mediální ticho. Být schopen podat námitku proti nějaké části navrhovaného plánu vyžaduje prokázaní podpory formou 500 podpisů od občanů Prahy.  To se může podařit jen výjimečně organizované a cílevědomé skupině lidí. A to většinou nejsme, pokud se věc netýká našich momentálních zájmů. S územním plánem je to ale tak, že případné změny se projeví za mnoho let a pak již budou nezvratné a na námitky bude pozdě. Přidáte se nyní? 

oteviraci doba

ABY MĚSTO PŘIPOMÍNKY VÁŽNĚ ZHODNOTILO,  POTŘEBUJEME 500 PODPISŮ PRO oba ZÁSTUPCE.

Můžete zajít na podpisová místa a tam dokumenty podepsat. Můžete si také dokumenty stáhnout z internetu a podepsat v klidu doma.

JAK vytisknout a podepsat:

Stáhněte  si a vytiskněte 2x připomínky a 2x zmocnění (viz níže)
Vyplňte a podepište (celkem 4x) a dokumenty pak odevzdejte na níže uvedených adresách, nebo je můžete odeslat na adresu  Auto*Mat, Lublaňská 18, Praha 2, 120 00.

Podpisové archy jsou k dispozici na adresách: 

- Kavárna MAMACOFFEE, Rumunská 26 (vchod z Londýnské), Praha 2 (denně 8-19)

- Kancelář Auto*Matu, Lublaňská 18, Praha 2, 120 00 (po-pá 9-18)

- Kino BIO OKO, Františka Křížka 15, 170 00 Praha 7 (denně 14-24)

- Kavárna Mlýnská, ostrov Kampa (1. mlýn ve směru od Újezda), Praha 1 (denně 12-24)
 

PODPISY JE POTŘEBA DORUČIT DO 5. DUBNA!

PODEPISOVAT MOHOU POUZE LIDÉ S TRVAVALÝM BYDLIŠTĚM V PRAZE.

Více info na www.auto-mat.cz
 

Zde jsou ke stažení dokumenty pro podepsání:

http://www.auto-mat.cz/files/pripominka_magistrala_a_mestsky_okruh.pdf

http://www.auto-mat.cz/files/pripominka_pesi_a_zelen.pdf

http://www.auto-mat.cz/files/zmocneni_magistrala_a_okruh_Krivohlavek.pdf

http://www.auto-mat.cz/files/zmocneni_pesi_a_zelen_Valentova.pdf


Související články

Pozor! Zásady územního rozvoje Prahy ovlivní i náš život

Nepozorovaně a bez publicity se blíží termín projednávání klíčového celopražského projektu. Veřejné jednání se bude konat dne 2.4. 2009 od 10.00 hodin. Kdo se chce informovat a popř. vznést námitky nebo připomínky, má na to již jen několik dnů. Utajenost má zřejmě napomoci hladkému prosazení všech záměrů developerů a jim věrných představitelů ...pokračování
reklama