Diskuse

Reportáž ČTK ze zastupitelstva

Vložit nový příspěvek

Pozorně si prohlídněte videoreportáž. A chování kmotra Hurdy!

2.4.2012 18:27 vložil jarda

Kdo mluví za radnici! zastupitel topenář Hurda! Pan zastupitel za ODS, bývalý svazák ze Stavocentrálu podniku ÚV SSM se politickým výtahem (zradil Borse v ODS) se z ODS dostal až do zastupitelstva MČ Prahy 3 a "Velké radnice". A že je pevný v kramflecích dokazuje na všech zasedáních zastupitelstva. Neustále chodí během jednání, telefonuje a přichází neustále s "technickými připomínkami". Ale posledně mne nasral! Chová se tak, jako by byl radním a zodpovídal by za rozvoj Prahy 3. Takže není jasné kdo tu vládne- tak jak pan vyučený topenář hurda se chová, on je jistě jednatel s.r.o. MČ Praha 3! Rozvoj Praha 3 podle hurdy a jeho kamarádů- modrých parazitů nepotřebujeme!
Sklidil jsi Hurdo nesouhlas občanů, příště by tě měli vykopat!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Pozorně si prohlídněte videoreportáž. A chování kmotra Hurdy!

2.4.2012 18:48 vložil Kardinál Fabio Pigliapoco

Snad topič, ne? Topenář je ten, kdo zapojuje kotle a topení :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Pozorně si prohlídněte videoreportáž. A chování kmotra Hurdy!

5.4.2012 13:26 vložil jenda

Odpověď občanů předsedovi oblastní rady ODS a zastupiteli za ODS a členu kolalice TOP09 a ODS ukázala, že čas, kdy tato politická garnitura obdrží účet za svoji aroganci vůči občanům Prahy 3 se nezadržitelně blíží. Základním předpokladem očisty politiky je nasrat lidi! A tady vidím velikou snahu koalice toto učinit!!!
A to ještě kontrolní výbor (zase s PH) ještě nezkontroloval tu přestavbu šedivé budovy s trikolórami balkonů za téměř 900 mil. Kč, více než 100 mil. za výstavbu garáží, více než 100 mil. Kč za úpravu mezaninu pro vstřícnou expozituru Městské policie Prahy 3 vedené kádrem Machoněm. Zatím policie stíhá parkování a spolu s firmou realizuje odtahy aut!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama